Благодійна організація
Благодійний фонд Асоціації приватних виконавців України
Мета фонду – допомога постраждалим приватним виконавцям, їх сім'ям і захисникам України.
Як перерахувати кошти
How to donate
Рахунок у гривні / Bank account in UAH:
Найменування отримувача: БО БФ АПВУ
Код отримувача: 44711496
Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN:
UA523052990000026006050554882
Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Рахунок у євро / Bank account in EUR:
CHARITABLE ORGANIZATION «CHARITY FUND OF THE PRIVATE ENFORCEMENT OFFICERS ASSOCIATION OF UKRAINE ( скорочено - СF PEOAU).
(Назва підприємства/company Name)

UA913052990000026006050558060
(IBAN Code)

JSC CB "PRIVATBANK", 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
(Назва банку/Name of the bank)

PBANUA2X
(SWIFT code банку/Bank SWIFT Code)

UA 03110 м Київ вул Преображенська б.23 кв.31
(Адреса підприємства/Company address)
Банки кореспонденти/Correspondent banks:
400886700401
(Рахунок у банку-кореспонденті/Account in the correspondent bank)

COBADEFF
(SWIFT Code банку-кореспондента/SWIFT Code of the correspondent bank)

Commerzbank AG, Frankfurt am Main, Germany
(Банк-кореспондент/Correspondent bank)

або / or

6231605145
(Рахунок у банку-кореспонденті/Account in the correspondent bank)

CHASDEFX
(SWIFT Code банку-кореспондента/SWIFT Code of the correspondent bank)

J.P.MORGAN AG, FRANKFURT AM MAIN, GERMANY
(Банк-кореспондент/Correspondent bank)
Як ми допомагаємо
Наглядова Рада Благодійної організації «Благодійний фонд Асоціації приватних виконавців України» своїм першим рішенням від 1 травня 2022 року ухвалила Порядок надання благодійної допомоги членам, працівникам Асоціації приватних виконавців України та членам їхніх сімей, постраждалим внаслідок збройної агресії Російської Федерації та військових дій на території України, надзвичайних ситуацій, катастроф, збройних конфліктів і нещасних випадків, інших складних життєвих обставин. Визначення, черговість, а також процедура надання допомоги наведені у Порядку.

Розмір і форма надання благодійної допомоги визначатимуться з врахуванням територіальності проведення активних бойових дій, потреб заявника і його матеріального стану. Джерела матеріальної допомоги – добровільні внески та пожертвування фізичних та юридичних осіб, резидентів та нерезидентів України, міжнародних організацій у вигляді грошових надходжень, як у національній, так і в іноземній валютах, майна та інших матеріальних цінностей.

Шановні колеги приватні виконавці, якщо Ви або члени вашої сім'ї постраждали внаслідок агресії і Ви маєте намір отримати допомогу, будь ласка, зверніться з відповідною заявою до БФ АПВУ, яка подається у довільній формі на електронну адресу: sekretariat.apvu@gmail.com. Будь ласка, вкажіть у заяві розмір запитуваної благодійної допомоги або орієнтовний її розрахунок.

Водночас, нагадаємо, що Благодійний фонд АПВУ потребує матеріальної допомоги, тому закликаємо тих колег, які мають можливість, долучатися і перераховувати кошти, а також розповсюджувати інформацію про діяльність фонду серед підприємств і представників бізнесу. Наразі АПВУ веде переговори з іноземними партнерами щодо надання допомоги.

Допомагатимемо один одному – разом переможемо!
ПОРЯДОК
надання благодійної допомоги членам, працівникам Асоціації приватних виконавців України та членам їхніх сімей
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням Наглядової Ради Благодійної організації «Благодійний фонд Асоціації приватних виконавців України» від 01 травня 2022 року № 1
1. Цей Порядок визначає форми, критерії, підстави та розмір надання благодійної допомоги членам, працівникам Асоціації приватних виконавців України та членам їхніх сімей, постраждалим внаслідок збройної агресії Російської Федерації та військових дій на території України, надзвичайних ситуацій, катастроф, збройних конфліктів і нещасних випадків, інших складних життєвих обставин (далі – благодійна допомога).

2. Членами сім'ї для цілей цього Порядку є дружина, чоловік, які не одружилися вдруге, батьки, дід та баба (якщо батьки померли), неповнолітні діти, повнолітні діти з інвалідністю.

3. Благодійна допомога надається з урахуванням таких критеріїв і черговості:

1) у першу чергу благодійна допомога надається сім'ї загиблого;

2) у другу чергу благодійна допомога надається особі, яка: отримала поранення, травми, інші тяжкі ушкодження здоров'я;

особі, яка потребує медичної допомоги, невідкладного лікування (госпіталізації) внаслідок загострення хронічних або інших важких захворювань, що становлять небезпеку для життя, та/або забезпечення необхідними лікарськими засобами для такого лікування або придбання лікарських засобів для підтримання нормальної життєдіяльності;

3) у третю чергу благодійна допомога надається особі, яка втратила житло, яке слугувало місцем постійного проживання, внаслідок його повного або часткового руйнування, для невідкладного його відновлення (відбудови), за умови відсутності у власності іншого придатного для проживання житла.

4) у четверту чергу задовольняються всі інші потреби.

4. Для отримання благодійної допомоги особи, визначені у пункті 1 цього Порядку, мають звернутись із відповідною заявою до Благодійного фонду Асоціації приватних виконавців України (далі - БФ АПВУ), яка подається у довільній формі на електронну адресу: sekretariat.apvu@gmail.com. У заяві вказується розмір запитуваної благодійної допомоги або орієнтовний його розрахунок.

5. До заяви про отримання благодійної допомоги додаються такі документи:

- копія паспортного документа, що засвідчує особу заявника та адресу його місця проживання;

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

- довідка з банку про реквізити банківського рахунку отримувача благодійної допомоги.

6. До заяви заявник також додає у разі наявності документи, що підтверджують необхідність в отриманні благодійної допомоги (свідоцтва, довідки, виписки, фото- та відео матеріали тощо).

7. Рішення про надання благодійної допомоги приймається Наглядовою Радою БФ АПВУ індивідуально у кожному випадку на підставі розгляду відповідного звернення (заяви) особи, яка звернулась за отриманням благодійної допомоги, та з урахуванням критеріїв та черговості надання благодійної допомоги, визначених цим Порядком, суми залишку коштів на рахунку БФ АПВУ.

8. Розмір та форма надання благодійної допомоги визначається у кожному конкретному випадку з урахуванням територіальності проведення активних бойових дій на території України, потреб заявника, його матеріального стану.

9. За результатами розгляду звернення Наглядова Рада БФ АПВУ має право прийняти рішення надання благодійної допомоги, про відмову у наданні благодійної допомоги, надати допомогу в меншому, ніж зазначено у зверненні, розмірі.

10. Благодійна допомога надається за рахунок залучених добровільних внесків та пожертвувань фізичних та юридичних осіб, резидентів та нерезидентів України, міжнародних організацій у вигляді грошових надходжень, як у національній, так і в іноземній валютах, майна та інших матеріальних цінностей.

11. Виплата грошової благодійної допомоги може здійснюватися шляхом оплати товарів та послуг або шляхом перерахування коштів безпосередньо на рахунок, відкритий у банку на ім'я отримувача благодійної допомоги або члена його сім'ї, іншої особи, яка звернулась в їхніх інтересах.

12. Зміни та доповнення до цього Порядку можуть бути внесені Наглядовою Радою БФ АПВУ.
Маєте запитання чи хочете поділитися досвідом?