ВИКОНАВЦЯМ
Внески
Приватні виконавці сплачують членські внески в АПВУ у розмірі 2 мінімальних заробітних плат, встановленому на 1 січня поточного року.

Приватний виконавець, який розпочав професійну діяльність, сплачує внесок до бюджету АПВУ у розмірі 1 мінімальної заробітної платні до кінця календарного року, в якому розпочато діяльність приватного виконавця.

Внески сплачуються:
▪ за І півріччя – до 20 січня;
▪ за ІІ півріччя – до 20 липня.

Приватні виконавці, діяльність яких зупинена станом на останній день строку для сплати членських внесків за півріччя (20 січня та 20 липня), звільняються від сплати членського внеску за відповідне півріччя. У такому випадку приватні виконавці сплачують членський внесок за півріччя, в якому їхня діяльність була поновлена.

Приватному виконавцю може бути надана відстрочка або звільнення від сплати членського внеску за перше та/або друге півріччя рішенням РПВУ, яке приймається за результатом розгляду відповідної заяви приватного виконавця.

Банківські реквізити:
Некомерційна професійна організація «Асоціація приватних виконавців України»
ЄДРПОУ 41758154
р/р UA943226690000026004300088709 у ТВБВ № 10026/0160 філії – Головного управління по м. Києву та Київській області АТ «Ощадбанк», МФО 322669

УВАГА!
Згідно з рішенням Ради приватних виконавців України №44 від 14.06.2022 приватні виконавці:
▪ звільнені від сплати членських внесків за друге півріччя 2022 р.
▪ сплата членських внесків за перше півріччя 2022 р., не сплачених до 20 січня 2022 р., відстрочена до кінця 2022 р.
▪ наперед сплачені внески за друге півріччя 2022 р. будуть зараховані в якості внесків за перше півріччя 2023 р.
Дедлайни
Звіти до Міністерства юстиції подаються:
за І півріччя – до 5 липня (Ф. 1 і Ф. 2),
за рік – до 5 січня (Ф. 1 і Ф. 2).

Податки і внески сплачуються:
ПДФО + Військовий збір – до 01 серпня,
Єдиний соціальний внесок – до 1 квітня (але щоквартально до 19 квітня/липня/жовтня/січня має бути сплачений ЄСВ мінімум за 1 місяць).

Подача декларації – до 1 травня.
РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА РОЗ'ЯСНЕННЯ
    З цього буклету ви дізнаєтеся, як захистити свої інтереси під час планової чи позапланової перевірки Міністерства юстиції, як підготуватися до засідання Дисциплінарної комісії і що робити у разі негативного висновку.
    Як готуватися до перевірок і засідань Дисциплінарної комісії
    РЕКОМЕНДАЦІЇ
    АПВУ готує методичні матеріали щодо захисту прав та законних інтересів приватних виконавців
    Секретаріатом АПВУ підготовлено інформаційно-аналітичну довідку щодо закінчення дії мораторію на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті.
    Мораторій на стягнення майна громадян, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті
    Інструкція з підготовки лоту та проведення земельних торгів
    Законом України від 18.05.2021 № 1444-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо продажу земельних ділянок та набуття права користування ними через електронні аукціони» внесені зміни до Земельного кодексу України (далі – Кодекс), що встановлюють обов'язкове проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття права користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису) у формі електронного аукціону, в тому числі під час виконання рішень державним або приватним виконавцем.

    Порядок підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок, організатором яких є приватний виконавець, встановлений: Земельним кодексом України, з урахуванням особливостей, передбачених Законами України «Про виконавче провадження» та «Про іпотеку», Порядком реалізації арештованого майна, затвердженим наказом Мін'юсту від 29 вересня 2016р. № 2831/5, а також у відповідності до Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), затверджених постановою Кабміну від 22 вересня 2021р. № 1013 (далі – Вимоги).
    Схематичне зображення алгоритму проведення повторних земельних торгів
    1
    Перші земельні торги
    Англійський аукціон - це аукціон на підвищення ціни
    2
    Повторні (другі) земельні торги
    Проводяться з такою ж самою початковою ціною лота, як і перші земельні торги – 100% від початкової ціни
    3
    Повторні (треті) земельні торги
    Проводяться у тому ж порядку, але з уцінкою початкової ціни земельної ділянки – 85% від початкової ціни
    4
    Повторні (четверті) земельні торги
    Проводяться у тому ж порядку, але з уцінкою початкової ціни земельної ділянки – 70% від початкової ціни
    У разі надання стягувачем згоди (стягувачем та іпотекодержателем у разі реалізації земельної ділянки - предмета іпотеки) четверті земельні торги (крім електронного аукціону з продажу конфіскованої за рішенням суду земельної ділянки) здійснюються у спосіб продажу майна з можливістю зниження початкової ціни, але не нижче 60 відсотків його вартості (голландський аукціон з можливістю додаткового подання цінових пропозицій).
    Авторитетні представники професійної спільноти діляться досвідом
    Організувати офіс – одне з перших завдань, з яким стикається приватний виконавець, склавши кваліфікаційний іспит. Це досить відповідальне завдання, адже приватний виконавець зобов’язаний організувати офіс до початку ведення діяльності.
    Як організувати офіс приватного виконавця?
    ПРАКТИКА
    Сільське господарство –специфічна галузь. Успішне виконавче провадження на селі потребує особливих знань. Приватні виконавці Зорян Маковецький та Олександр Палігін діляться своїм досвідом проведення виконавчих дій щодо боржників – сільськогосподарських підприємств.
    Як звертати стягнення на врожай?
    Корисна інформація,
    представлена у зручному форматі
    ІНФОГРАФІКА
    Корисні посилання
    Маєте запитання чи хочете поділитися досвідом?