Новини АПВУ
Новини Асоціації

Асоціація приватних виконавців України офіційно приєдналася до Європейського союзу судових виконавців (UEHJ) в якості члена-спостерігача

Відповідне рішення 7 травня 2024 року прийняв Виконавчий комітет Європейського союзу судових виконавців напередодні Конгресу Міжнародного союзу судових виконавців (UIHJ) в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

«Це велика честь для Асоціації приватних виконавців України приєднатися до європейського об’єднання судових виконавців. Від імені спільноти приватних виконавців України дякую Виконавчому комітету організації та Президенту Марку Шмітцу за виявлену довіру та солідарність з нашою країною. Однією з ключових цілей нашої організації є просування європейських стандартів правосуддя та наближення нашої країни до Європейського Союзу, тому впевнена, що наша співпраця з UEHJ буде плідною і надзвичайно корисною», – прокоментувала вступ до Союзу Голова АПВУ Оксана Русецька.

Разом з Україною статус членів-спостерігачів також отримали Грузія і Молдова. Таким чином, тепер в Союзі 27 країн-членів:

🇧🇪 Бельгія, 🇧🇬 Болгарія, 🇬🇷 Греція, 🇬🇪 Грузія (спостерігач), 🇩🇰 Данія, 🇪🇪 Естонія, 🇪🇸 Іспанія, 🇮🇹 Італія, 🇨🇾 Кіпр, 🇱🇻 Латвія, 🇱🇹 Литва, 🇱🇺 Люксембург, 🇲🇩 Молдова (спостерігач), 🇩🇪 Німеччина, 🇳🇱 Нідерланди, 🇵🇱 Польща, 🇵🇹 Португалія, 🇷🇴 Румунія, 🇷🇸 Сербія (cпостерігач), 🇸🇰 Словаччина, 🇭🇺 Угорщина, 🇺🇦 Україна (спостерігач), 🇫🇮 Фінляндія, 🇫🇷 Франція, 🇨🇿 Чехія, 🇲🇪 Чорногорія (спостерігач) та 🇸🇪 Швеція.

Нагадаємо, Європейський союз судових виконавців (UEHJ) – міжнародне об’єднання представників самоврядних організацій судових виконавців європейських країн, засноване у 2016 році в тісній співпраці з Міжнародним союзом судових виконавців (UIHJ). UEHJ має на меті представляти, просувати та забезпечувати інтереси судових виконавців у країнах-членах та країнах-кандидатах на членство в 🇪🇺 Європейському Союзі.