Новини АПВУ
Заходи

Відбувся круглий стіл "Особливості реалізації земельних ділянок у виконавчому провадженні"

Реалізація землі у виконавчому провадженні знову на перших шпальтах АПВУ.

28 липня 2022 року АПВУ за підтримки Проекту ЄС «Право-Justice» провела круглий стіл «Особливості реалізації земельних ділянок у виконавчому провадженні».

У круглому столі взяли участь заступник Голови АПВУ Анатолій Телявський, головний національний експерт проекту «Право-Justice» Ірина Жаронкіна, приватні виконавці Оксана Русецька і Микита Безмагоричних, Віце-президент Нотаріальної палати України, приватний нотаріус Інна Бернацька, заступник Голови Комісії з аналітично-методичного забезпечення нотаріальної діяльності Нотаріальної палати України Тетяна Кучеренко і заступник начальника відділу проектів та програм ДП Prozorro.Продажі Олександр Лихотоп.

Колеги обговорили підготовку електронного аукціону з продажу земельних ділянок, результатів його оформлення, а також проблему оформлення прав власності переможця торгів. Олександр Лихотоп зосередив свою презентацію на особливостях земельних торгів під час виконання рішень, що підлягають примусовому виконанню, в ЕТС «Прозорро.Продажі».

Сторони зійшлися на думці, що для повноцінного функціонування земельних торгів, їх оформлення, а також уникнення проблем у роботі Міністерство юстиції має прийняти цілу низку підзаконних актів, яка врегульовує діяльність приватного виконавця. Для цього вкрай необхідно налагодити комунікацію між регулятором і Асоціацією приватних виконавців України.

Спільнота приватних виконавців заявила про відкритість для відповідної співпраці.

facebook