Новини АПВУ
Регіональні новини

Рада приватних виконавців Тернопільської області підписала порядок взаємодії щодо тимчасового затримання транспортних засобів

Регіон Тернопільської області долучається до сучасної системи розшуку «Гарпун», що є одним з етапів розвитку проекту «Безпечне місто», який ефективно працює на території краю з лютого 2021 року. Відповідна розробка Національної поліції України направлена на максимально ефективне використання камер відеоспостереження і дає можливість використовувати інформаційно-пошукову систему «Гарпун» для розкриття злочинів та інших правопорушень.

28 жовтня 2021 року з метою забезпечення належної взаємодії щодо тимчасового затримання транспортних засобів, оголошених в розшук, та їх зберігання Рада приватних виконавців Тернопільської області, Тернопільська філія Управління забезпечення примусового виконання рішень у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ), Головне управління Національної поліції України в Тернопільській області, Управління патрульної поліції в Тернопільській області ДПП НПУ і Державне підприємство «СЕТАМ» підписали порядок взаємодії щодо тимчасового затримання транспортних засобів оголошених в розшук та їх зберігання.

Документ:
✔️ передбачає взаємодію органів державної виконавчої служби Тернопільської області, приватних виконавців та органів поліції Тернопільської області, спрямовану на забезпечення фактичного виконання виконавчих документів
✔️ визначає напрямки та механізми, які сприятимуть своєчасному проведенню виконавчих дій щодо опису та арешту розшуканих транспортних засобів на виконання постанов державних виконавців та доставку їх на спеціальний майданчик ДП «СЕТАМ».

Функціонал проекту «Безпечне місто» постійно покращується та посилюється для того, щоб правоохоронці могли швидше та якісніше виконувати покладені на них обов’язки.

Фунціонал відповідної системи дозволяє максимально швидке фіксування номерних знаків, виявлення «двійників» та номерів, які офіційно вважаються знищеними. Це дозволяє швидко виявляти транспортні засоби, які оголошені в розшук на підставі постанов виконавців. Автоматична система безпомилково фіксує порушників, а поліцейські та виконавці одразу отримують інформацію про рух транспортного засобу, який перебуває в розшуку та зображення такого транспортного засобу.

З лютого 2021 патрульними поліцейськими Тернопільської області за допомогою вказаного функціоналу вже затримано 30 транспортних засобів, які перебували у розшуку на підставі постанов державних виконавців про розшук майна боржника та погашено заборгованість за виконавчими документами на загальну суму 864 561, 00 грн.

Функціонал проекту «Безпечне місто» постійно покращується та посилюється для того, щоб правоохоронці та виконавці могли швидше та якісніше виконувати покладені на них обов’язки.

Дякуємо колегам з Ради приватних виконавців Тернопільської області за активну позицію у налагодженні відносин з органами державної влади на регіональному рівні і розширення можливостей колег з регіонів у роботі з проблемною заборгованістю. Подібний приклад є позитивним для всіх регіонів приватних виконавців України!