Рішення АПВУ
Рішення РПВУ

Рішення РПВУ № 3 від 26.03.2018

Проведено засідання Ради приватних виконавців України, скликане Головою Ради приватних виконавців України та організоване у відповідності до Закону України “Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів”.
У засіданні взяли участь 6 членів РПВУ.

Присутні:
Ніколаєв Сергій Вікторович – Голова РПВУ, Виконавчий округ Київської області
Сивокозов Олександр Миколайович – заступник Голови РПВУ, Виконавчий округ Дніпропетровської області
Родін Геннадій Вікторович – заступник Голови РПВУ, Виконавчий округ Харківської області.
Пиць Андрій Андрійович – секретар РПВУ, Виконавчий округ Львівської області
Лисенко Юрій Олександрович – Голова РПВР, Виконавчий округ Дніпропетровської області
Крайчинський Сергій Станіславович – Голова РПВР, Виконавчий округ місто Київ

За порядком денним прийнято наступні рішення:


1. Розглянуто та обговорено з урахуванням висновку Комітету з етики приватних виконавців скаргу Подданікової (попереднє прізвище – Баланчук) Людмили Анатоліївни стосовно порушення на її думку приватним виконавцем виконавчого округу Київської області Говоровим П.В. вимог Кодексу професійної етики приватного виконавця під час виконання виконавчого листа № 369/7189/16-ц виданого 27.01.2017 Києво-Святошинським районним судом Київської області про стягнення з Баланчук Л.А. на користь ПАТ «Укрсоцбанк» коштів.
За результатами розгляду зазначеної скарги членами РПВУ прийнято рішення про відмову в задоволенні скарги Подданікової (попереднє прізвище – Баланчук) Людмили Анатоліївни про нібито порушення приватним виконавцем виконавчого округу Київської області Говоровим П.В. вимог Кодексу професійної етики приватного виконавця.
Рішення прийнято одноголосно.
2. Обговорено питання щодо направлення відповідних листів до державних органів і установ, іноземних донорів та партнерів стосовно врегулювання суперечностей між приватними виконавцями і органами ДФС.
Прийнято одноголосне рішення про необхідність направлення таких листів.

3. Розглянуто та обговорено питання дотримання виконавської дисципліни членами АПВУ щодо страхування цивільно-правової відповідальності у розрізі розміру страхової суми і суми за виконавчими документами, що перебувають на виконанні у приватних виконавців.
За результатами обговорення одноголосно прийнято рішення направити приватному виконавцю виконавчого округу Закарпатської області Крегулу І.І. листа стосовно надання пояснень з приводу розміру застрахованої цивільно-правової відповідальності та сум виконавчих проваджень станом на 23.03.2018 р., які перебувають на виконанні. Направити запит до ДП «НАІС» щодо надання щомісячної інформації про суми стягнень за виконавчими провадженнями, що перебувають на виконанні у приватних виконавців. Покласти обов’язок на голів Рад регіонів здійснення щомісячного контролю за чинністю договорів страхування цивільно-правової відповідальності на належну страхову суму відповідно до вимог ч. 3, 4 ст. 24 Закону України “Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів”. Контроль за договорами страхування укладеними приватними виконавцями у виконавчих округах Ради регіонів в яких не сформовані залишити Асоціації.