Новини АПВУ
Новини Асоціації

Оголошено прийом кандидатур на посади Голови та заступників Голови РПВУ, членів Комітету з етики, Дисциплінарної, Кваліфікаційної та Ревізійної комісій

У зв`язку із завершенням повноважень Голови та заступників Голови РПВУ, членів Комітету з етики, Дисциплінарної, Кваліфікаційної та Ревізійної комісій, оголошується висування кандидатур на обрання на зазначені посади. Вибори буде проведено на VІІІ З`їзді приватних виконавців України, який відбудеться 1 грудня 2023 року у Mercure Kyiv Congress Hotel за адресою м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6.

З метою формування порядку денного VІІІ З`їзду приватних виконавців України та його вчасного оприлюднення згідно з п. 7 ст. 53 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів», Рада приватних виконавців України приймає заявки від кандидатів до 15 листопада 2023 року включно. Кандидатури можуть подаватися як від Рад приватних виконавців регіонів, делегатів З’їзду, так і шляхом самовисування.

Звертаємо увагу, що згідно ст. 19 і ст. 39 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» до складу Дисциплінарної та Кваліфікаційної комісій З`їзд приватних виконавців України може призначати «осіб з числа своїх представників, суддів, суддів у відставці, науковців, фахівців у галузі права та приватних виконавців». Таким чином, запрошуємо подавати свої кандидатури також представників інших юридичних професій.

Для подачі кандидатури необхідно заповнити типовий бланк заяви (файл доступний за посиланням), який надсилається з власноручним підписом у відсканованому вигляді на електронну адресу: sekretariat.apvu@gmail.com. До заяви також необхідно додати фото претендента належної якості. З метою ознайомлення учасників З`їзду з кандидатурами подана інформація буде оприлюднена на інтернет-ресурсах АПВУ.

АПВУ чекає на заяви і бажає колегам успіхів на виборах!