Рішення АПВУ
Рішення Рад ПВ регіонів

Рішення РПВ Кіровоградської області від 19.12.2023

Рішення Ради приватних виконавців Кіровоградської області


19 грудня 2023 року
м. Кропивницький

Про розробку оновленого проекту
Положення та інші питання Ради

Проведено засідання Ради приватних виконавців Кіровоградської області (далі – Рада), скликане Головою Ради та організоване у відповідності до вимог Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» та розділу 5 Положення про Раду приватних виконавців регіону.
У засіданні взяли участь:
Голова ради – Чумак О.О.
члени Ради: Роткевич І.В., Мехед О.В.
Відповідно до статей 48-50 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» №1403-VIII від 02.06.2016, з метою забезпечення належної організації роботи органів Асоціації приватних виконавців України, Рада приватних виконавців Кіровоградської області

В И Р І Ш И Л А:


1. На вимогу п. 2 рішення Ради приватних виконавців Кіровоградської області від 12.12.2023 розробити оновлений проект Положення про Раду приватних виконавців Кіровоградської області та в подальшому передати його на затвердження Раді приватних виконавців України.
2. Прийняти рішення звернутись до Управління патрульної поліції в Кіровоградської області з листом щодо проведення спільного обговорення проблематики в взаємодії між приватними виконавцями та працівниками патрульної поліції під час виконання постанов про розшук майна боржника (транспортних засобів).

Голова Ради
Олександр ЧУМАК

Секретар Ради
Олег МЕХЕД