Рішення АПВУ
Рішення З'їздів ПВ регіонів

Рішення позачергового З'їзду приватних виконавців Одеської області

НЕКОМЕРЦІЙНА ПРОФЕСІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

«РАДА ПРИВАТНИХ ВИКОНАВЦІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»


29.05.2024 р. м. Одеса

РІШЕННЯ

позачергового З’їзду приватних виконавців Одеської області


Відповідно до статті 49 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень та рішень інших органів» було проведено голосування за питаннями, внесеними до порядку денного.


ВИРІШИЛИ:


По першому питанню порядку денного одноголосно вирішили передати свої бачення редакційних змін до Кодексу професійної етики приватних виконавців для опрацювання до Комітету з етики Асоціації приватних виконавців України.

По другому питанню обговорили питання щодо усунення недоліків у співпраці приватних виконавців з МВС у частині обміну даними, затримання транспортних засобів, що були оголошені у розшук, отримання інформації і припинення обтяжень, накладених на транспортні засоби (у випадках передбачених законом).

По третьому питанню порядку денного обговорили необхідність дотримання норм чинного законодавства і, як результат, підключення всіх банків до Автоматизованої системи виконавчого провадження. Крім того, обговорено проблемні питання взаємодії з банками стосовно боржників які не мають ІПН. Вирішили звернутися до «Укрсиббанку», щодо актуальності інформації про наявність коштів на рахунках та надання банками повної інформації про наявність всіх рахунків без виключення. Також обговорили необхідність взаємодії з «МТБ Банком» та «Ощадбанком» з приводу прийняття платіжних інструкції стосовно боржників – фізичних осіб – підприємців.

По четвертому питанню порядку денного обговорено питання проведення VII Щорічної міжнародної конференції приватних виконавців «Made in Odesa». Вирішили одноголосно провести VII Щорічну міжнародну конференцію приватних виконавців «Made in Odesa» 13 вересня 2024 року.

Голова Ради приватних виконавців Одеської області Вадим КРЕЦУЛ

Головуючий З’їзду приватних виконавців Одеської області Валерій ПРИТУЛЯК