Новини АПВУ
Новини Асоціації

Оголошено прийом кандидатур до складу Дисциплінарної, Кваліфікаційної і Ревізійної комісій

У зв`язку із завершенням повноважень членів Дисциплінарної та Кваліфікаційної комісій приватних виконавців, делегованих Асоціацією, а також необхідністю дообрання одного члена Ревізійної комісії АПВУ, оголошується висування кандидатур на обрання до складу зазначених комісій. Вибори буде проведено на VІІ З`їзді приватних виконавців України, який відбудеться 26 жовтня 2021 року у Mercure Kyiv Congress Hotel за адресою м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6.

З метою формування порядку денного VІІ З`їзду приватних виконавців України та його вчасного оприлюднення згідно з п. 7 ст. 53 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів», Рада приватних виконавців України приймає заявки від кандидатів до 11 жовтня 2021 року включно. Кандидатури можуть подаватися як від Рад приватних виконавців регіонів, делегатів З’їзду, так і шляхом самовисування.

Звертаємо увагу, що згідно ст. 19 і ст. 39 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» до складу Дисциплінарної та Кваліфікаційної комісій З`їзд приватних виконавців України може призначати «осіб з числа своїх представників, суддів, суддів у відставці, науковців, фахівців у галузі права та приватних виконавців». Таким чином, запрошуємо подавати свої кандидатури також представників інших юридичних професій.

Для подачі кандидатури необхідно заповнити типовий бланк заяви (файл доступний за посиланням), який надсилається з власноручним підписом у відсканованому вигляді на електронну адресу: sekretariat.apvu@gmail.com. До заяви також необхідно додати фото претендента належної якості. З метою ознайомлення учасників З`їзду з кандидатурами подана інформація буде оприлюднена на офіційній сторінці АПВУ Facebook та розміщена у друкованих матеріалах З`їзду приватних виконавців України.

Просимо підійти до питання висування (самовисування) кандидатів у члени Дисциплінарної та Кваліфікаційної комісій приватних виконавців, а також Ревізійної комісії АПВУ виважено і осмислено, адже ця діяльність вимагатиме від обраних осіб чималих витрат часу і зусиль, а нагородою має стати повага колег і подальший розвиток професії приватного виконавця в Україні.

АПВУ чекає на заяви і бажає колегам успіхів на виборах!