Новини АПВУ
Загальні новини

Розпочато висування кандидатів на керівні посади АПВУ

Шановні приватні виконавці!

     У зв’язку із завершенням повноважень Голови Ради приватних виконавців України та його заступників, Голови та членів Комітету з етики АПВУ, а також необхідністю дообрання члена Ревізійної комісії оголошується висування кандидатур для обрання на зазначені посади.

     З метою формування порядку денного VІ З’їзду приватних виконавців України та його вчасного оприлюднення згідно з п. 7 ст. 53 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» Рада приватних виконавців України приймає заявки від кандидатів ДО 10 ЛИСТОПАДА ВКЛЮЧНО.

     Кандидатури можуть подаватися як від Рад приватних виконавців регіонів, делегатів З’їзду, так і шляхом самовисування.

     Для подачі кандидатури необхідно заповнити типовий бланк заяви (додається), який надсилається з власноручним підписом у відсканованому вигляді на електронну адресу: sekretariat@apvu.com.ua

     До заяви також необхідно додати фото кандидата належної якості. З метою ознайомлення учасників З’їзду з кандидатурами подана інформація буде оприлюднена на офіційній сторінці АПВУ у Фейсбук та представлена під час З’їзду приватних виконавців України.