Новини АПВУ
Заходи

Національна палата судових виконавців Французької Республіки провела тренінг про особливості посвідчення фактів у своїй країні

9 серпня 2022 року Національна палата судових виконавців Французької Республіки провела тренінг про особливості посвідчення фактів у своїй країні.

Захід організувала АПВУ за підтримки Проекту ЄС "Право-Justice".

З вітальними словами до колег звернулися Голова Асоціації приватних виконавців України Віталій Чепурний, Президент Національної палати судових виконавців Французької Республіки Бенуа Сантуар (Benoît Santoire) та головний національний експерт Проекту ЄС "Право-Justice" Ірина Жаронкіна.

«У Франції судові виконавці уповноважені державою здійснювати фіксацію фактів та складати акти, що мають доказове значення. Для нас цей напрям діяльності, з огляду на повномасштабну агресію проти України, наслідком якої стали тисячі руйнувань, набув особливого значення. Вважаю, що в умовах воєнного стану варто задіяти українських приватних виконавців в роботу по фіксації фактів. Таке розширення повноважень приватних виконавців дозволить багатьом представникам нашої професії зберегти діяльність під час війни і водночас стане в нагоді громадянам і бізнесу», - сказав у вітальному слові Голова АПВУ Віталій Чепурний.


«Хочу наголосити, що Національна палата судових виконавців Французької Республіки буде разом з вами. Ми готові супроводжувати вас у розширенні повноважень щодо встановлення фактів, допомагати у рамках реорганізації внутрішніх процесів», - сказав Голова Національної палати судових виконавців Французької Республіки Бенуа Сантуар.


«В сьогоднішніх умовах надзвичайно важливим є не лише забезпечити своєчасне і ефективне виконання судових рішень, а й надати додаткові інструменти приватним правовим професіям в Україні, щоб відповідати викликам сьогодення», - зазначила Ірина Жаронкіна, ключовий національний експерт Проєкту ЄС «Право-Justice».


Директор з комплаєнсу і європейських відносин Національної палати судових виконавців Французької Республіки Люк Ферран (Luc Ferrand), а також судові виконавці Французької Республіки Жан-Люк Бурдьє (Jean-Luc Bourdiec) і Сільвен Дороль (Sylvain Dorol) розповіли усі подробиці того, як у Франції відбувається процедура посвідчення фактів, якими є правила посвідчення фактів, які технічні навички необхідні для цієї діяльності, а також навели цікаві кейси.

Асоціація приватних виконавців України щиро дякує представникам Франції за корисний і насичений захід і сподівається він стане першим з багатьох у взаємодії АПВУ і Національної палати судових виконавців.

↗️ facebook