Рішення АПВУ
Рішення З'їздів ПВ регіонів

Рішення позачергового З'їзду приватних виконавців Полтавської області від 11.10.2021

Р І Ш Е Н Н Я

позачергового з’їзду приватних виконавців

виконавчого округу Полтавської області 

11.10.2021                                                                                                 м. Полтава За наслідками проведення позачергового з’їзду приватних виконавців виконавчого округу Полтавської області та обговорення питань, включених до порядку денного позачергового з’їзду, а саме, з приводу обговорення актуальних проблем та питань, що виникають у приватних виконавців виконавчого округу Полтавської області при виконанні рішень судів та рішень інших органів, обмін досвідом приватних виконавців регіону при примусовому виконанні судових рішень і рішень інших органів, розгляду листа приватних виконавців виконавчого округу Полтавської області Скрипник В.Л., Роткевич І.В., Гуріної Т.В. про дострокове припинення повноважень Голови ради приватних виконавців Полтавської області Гречин Н.В. та членів ради приватних виконавців Полтавської області Райди О.С. та Деркач І.В., проведення виборів голови та членів Ради приватних виконавців регіону (Полтавської області) шляхом рейтингового таємного голосування з відео фіксацією та затвердженням результатів.

 

З’ЇЗДОМ ПРИВАТНИХ ВИКОНАВЦІВ ВИРІШИЛИ:

Щодо обговорення актуальних проблем та питань, що виникають у приватних виконавців виконавчого округу Полтавської області при виконанні рішень судів та рішень інших органів:

Звернутися з відповідною ініціативою до керівництва ТСЦ та патрульної поліції з пропозиціє проведення круглого столу з метою усунення вказаних недоліків, налагодження ефективних комунікаційних зв’язків з органами та посадовими особами, що виникла в процесі виконання судових рішень.

Щодо обміну досвідом приватних виконавців регіону при примусовому виконанні судових рішень і рішень інших органів.

Визнати обов’язковим для приватних виконавців виконавчого округу Полтавської області дотримання у своїй професійній діяльності вимог Закону України «Про виконавче провадження» та інших нормативно-правових актів. 
Рішення З’їзду приватних виконавців Регіону є обов’язковими для виконання всіма приватними виконавцями, офіс яких розташований у відповідному регіоні.  
  
       Щодо розгляду листа приватних виконавців виконавчого округу Полтавської області Скрипник В.Л., Роткевич І.В., Гуріної Т.В. про дострокове припинення повноважень Голови ради приватних виконавців Полтавської області Гречин Н.В. та членів ради приватних виконавців Полтавської області Райди О.С. та Деркач І.В.

Відхилити пропозицію приватних виконавців виконавчого округу Полтавської області Скрипник В.Л., Роткевич І.В., Гуріної Т.В. про дострокове припинення повноважень Голови ради приватних виконавців Полтавської області Гречин Н.В. та членів ради приватних виконавців Полтавської області Райди О.С. та Деркач І.В. та про переобрання Голови та членів ради приватних виконавців Полтавської області.

      Щодо проведення виборів голови та членів Ради приватних виконавців регіону (Полтавської області) шляхом рейтингового таємного голосування з відео фіксацією та затвердженням результатів виборів.


Провести вибори голови та членів Ради приватних виконавців регіону (Полтавської області) шляхом рейтингового таємного голосування з відео фіксацією.
Затвердити результати виборів членів Ради приватних виконавців виконавчого округу Полтавської області.
Обрати Райда О.С. на посаду Голови Ради приватних виконавців виконавчого округу Полтавської області.
Обрати Гречин Н.В. заступником Ради приватних виконавців виконавчого округу Полтавської області.
Обрати Деркач І.В. секретарем Ради приватних виконавців виконавчого округу Полтавської області.

                                                         
 Головуючий на з’їзді                                                             Гречин Н.В.
 
 
Секретар з’їзду                                                                    Лукмасло Т.Ю.