Новини АПВУ
Новини Асоціації

АПВУ взяла участь у XXV Міжнародному Конгресі Міжнародного союзу судових виконавців (UIHJ)

АПВУ взяла участь у XXV Міжнародному Конгресі Міжнародного союзу судових виконавців (UIHJ)!

Конгрес відбувся 8-11 травня 2024 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Асоціацію приватних виконавців України на Конгресі представили Голова АПВУ Оксана Русецька, Голова Комітету АПВУ з етики Віталіна Кісельова, заступник Голови Ради приватних виконавців міста Києва Марія Фесик та секретар Ради приватних виконавців Рівненської області Дарія Капустіна.
На Конгресі зібралися державні службовці та представники самоврядних організацій судових виконавців з майже 100 країн світу. Обговорювалися аспекти етичних та професійних стандартів, що застосовуються до судових виконавців, важливість постійного навчання судових виконавців, підвищення довіри до професії в контексті цифровізації процесів у сучасному світі.
Напередодні початку Конгресу Україна, Грузія і Молдова були офіційно прийняті до складу Європейського союзу судових виконавців у якості країн-спостерігачів.

На Конгресі також прийняли заяву федеральної служби судових приставів російської федерації про офіційний вихід з організації. Нагадаємо, за результатами офіційного звернення АПВУ, яке також підтримали низка країн, з початку повномасштабної війни в 2022 році UIHJ офіційно припинила будь-які зв’язки з організацією, яка є представником країни-агресора. Відтепер російська федеральна служба не є членом Міжнародного союзу судових виконавців (UIHJ), який в свою чергу продемонстрував свою відданість основоположним принципам поваги до норм міжнародного права.
Представники АПВУ також щиро привітали Президента UIHJ Марка Шмітца з переобранням на його посаді, а також подякували всім членам Правління організації за солідарну позицію з Україною у складні часи війни.