Рішення АПВУ
Рішення З'їздів ПВ регіонів

Рішення З'їзду приватних виконавців Сумської області

м. Суми
10жовтня 2023 року

Відповідно до ст.ст. 49-50 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень іншЗих органів, проведено З’їзд приватних виконавців виконавчого округу Сумської області.
У З’їзді взяли участь 6 приватних виконавця виконавчого округу Сумської області.

За порядком денним З’їздом прийнято наступні рішення:


1. На території виконавчого округу Сумської області розташовано 8 (вісім) офісів приватних виконавців. В участі у З’їзді приватних виконавців Регіону (виконавчого округу Сумської області) взяли участь 6 (шість) приватних виконавців, офіс яких розташований у регіоні, тобто більша половина приватних виконавців. Відповідно до п. 4.6. Положення про З’їзд приватних виконавців Регіону, затверджених Рішенням Ради приватних виконавців України від 22.12.2017 № 1 З’їзд приватних виконавців Регіону (виконавчого округу Сумської області) вважається повноважним.

2. У зв’язку з відсутністю Голови Ради приватних виконавців регіону та заступника Голови Ради приватних виконавців регіону відповідно до п. 5.1. Положення про З’їзд приватних виконавців Регіону, затверджених Рішенням Ради приватних виконавців України від 22.12.2017 № 1 Головуючим на З’їзді приватних виконавців регіону (виконавчого округу Сумської області) е член Ради приватних виконавців Регіону Жованик Юлія Андріївна.

3. 3 метою належної організації процедури голосування та проведення підрахунку голосів, відповідно до п. 5.7. Положення про З’їзд приватних виконавців Регіону, функції Лічильної комісії виконує Жованик Юлія Андріївна.

4. У зв’язку з завершенням трирічного строку повноважень діючого складу Ради приватних виконавців Сумської області, провести вибори Голови та членів Ради регіону шляхом рейтингового таємного голосування.

5. Для проведення таємного рейтингового голосування щодо обрання Голови та членів Ради приватних виконавців Сумської області до бюлетеня для таємного рейтингового голосування були внесені наступні кандидатури:
1) Боруца Тетяна Миколаївна
2) Мукорез Олександр Леонідович
3) Школа Сергій Михайлович

5.1. Затвердити обраний склад Ради приватних виконавців Сумської області у кількості трьох осіб, за результатами рейтингового таємного голосування:
- Школа Сергій Михайлович;
- Мукорез Олександр Леонідович;
- Боруца Тетяна Миколаївна.

5.1.1. Головою Ради приватних виконавців Сумської області обрано Школу Сергія Михайловича.

5.1.2. Заступником Голови Ради приватних виконавців Сумської області обрано Мукореза Олександра Леонідовича.

6. Раді приватних виконавців Сумської області організувати та забезпечити виконання Рішення З’їзду приватних виконавців Регіону (виконавчого округу Сумської області).

7. Рішення З’їзду приватних виконавців Регіону с обов’язковими для виконання всіма приватними виконавцями, офіс яких розташований у відповідному регіоні.

Головуюча на З’їзді
Жованик Ю.А.