Новини АПВУ
Заходи

АПВУ і Національний союз судових виконавців Республіки Молдова провели вебінар «Примусове виконання рішень в Україні і Молдові: особливості і проблеми»

22 лютого 2023 року АПВУ і Національний союз судових виконавців Республіки Молдова провели вебінар «Примусове виконання рішень в Україні і Молдові: особливості і проблеми».

Захід відбувся в онлайн-форматі ZOOM, у ньому взяли участь майже 100 фахових юристів з двох країн.

Вебінар вітальним словом відкрив Голова АПВУ Віталій Чепурний, висловивши вдячність молдовській стороні за допомогу українцям під час війни.

Особливості примусового виконання рішень в Україні молдовським колегам презентували члени Дисциплінарної комісії приватних виконавців Ольга Верба, Олексій Соломко і Андрій Авторгов, а також заступник Голови АПВУ Анатолій Телявський.

Молдовську сторону на вебінарі представили Голова Національного союзу судових виконавців Республіки Молдова Роман Талмачі, юрисконсульт Національного союзу судових виконавців Республіки Молдова Ольга Бачу і член Дисциплінарної колегії судових виконавців у Молдові Владімір Безеде.

Сторони відзначили користь спільного вебінару між двома професійними організаціями, вказали на схожість багатьох проблем у двох країнах у сфері примусового виконання рішень, зокрема, у комунікації зі стороною боржників, і домовилися надалі обмінюватися корисним досвідом у саморегулюванні.

Повний відеозапис заходу доступний за посиланням.