Новини АПВУ
Загальні новини

Пресконференція щодо негативної практики Дисциплінарної комісії приватних виконавців

15 лютого 2021 року в інформагенції Інтерфакс-Україна відбудеться прес-конференція на тему: Міністерство юстиції вважає приватних виконавців конкурентами і намагається розправитися з ними дисциплінарними методами

 

Організатор: Асоціація приватних виконавців України

Місце і час: 15 лютого, 14-00, ІА «Інтерфакс Україна», м. Київ, вул. Рейтарська, 8\5 А 

Прес-конференція буде доступна також в режимі онлайн.


Спікери:

  1. Віталій Чепурний, Голова Асоціації приватних виконавців України
  2. Анатолій Телявський, заступник Голови Асоціації приватних виконавців України
  3. Павло Говоров, приватний виконавець, Голова Ради приватних виконавців Київської області
  4. Олексій Соломко, член Дисциплінарної комісії приватних виконавців при Міністерстві юстиції України

Тема:

Спільнота приватних виконавців стурбована різким зростанням кількості притягнень приватних виконавців до відповідальності, а також відсутністю мотивувальної частини рішень відповідної комісії. За часів нинішньої команди на чолі Міністерства юстиції проведено 28 засідань комісії, на яких розглянуто 280 подань про притягнення приватних виконавців до дисциплінарної відповідальності (практично всі подання на підставі скарг боржників). З них задоволено 68 подань, при цьому у 30 випадках до приватних виконавців було застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді зупинення їхньої діяльності строком від 1 до 6 місяців. Ця цифра складає майже в 10 разів більшу кількість покарань, ніж за 2 роки роботи попереднього складу комісії.

Особливо резонансною справою стало припинення діяльності приватного виконавця Павла Говорова. Рішення було винесено на підставі фіктивної скарги боржника, який у свою чергу, публічно заявляє про те, що не має жодного відношення до цього документу.