Новини АПВУ
Регіональні новини

У місті Дніпрі відбувся нетворкінг на тему операцій з корпоративними правами, реалізації активів боржника та особливостей їх реєстрації

Нетворкінг на тему: «Операції з корпоративними правами, реалізація активів боржника та особливості їх реєстрації, воєнно-цивільний контекст» організовували Рада приватних виконавців Дніпропетровської області, Нотаріальна палата України у Дніпропетровській області, Національна асоціація арбітражних керуючих України, ДДУВС та ГО «Спільнота реєстраторів» за підтримки Проекту ЄС «Право-Justice» і Міністерства юстиції України. Захід відбувся 26 травня 2023 року.

Захід відвідав Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, зазначивши: «Дніпропетровщина зараз є, в тому числі, юридичним хабом України. В області проживає найбільша кількість переселенців. Щодня наші мешканці стикаються з необхідністю вирішення юридичних питань. Як юрист за фахом, я дуже добре розумію, наскільки важливо швидко та якісно сьогодні відпрацьовувати ці питання. І під час воєнного стану вони мають свої особливості. Я дуже вдячний організаторам заходу та усім, хто долучився!»

До заходу також долучився заступник міністра юстиції України Андрій Гайченко, який зазначив, що Верховна Рада України нещодавно внесла зміни до законодавства шодо виконавчого провадження:
«Тож попри складні реалії, зобов’язання повинні виконуватися, а ми – плавно повертатися на довоєнний режим роботи. Склад учасників сьогоднішнього заходу дійсно вражає»

Про важливість вирішення низки проблем і питань у правовому полі говорила головний національний експерт проєкту ЄС «Право – Justice» Ірина Жаронкіна: «Через велику кількість переселенців та близькість до зони бойових дій саме питання, пов’язані з майном та ефективним управлінням боргу є надзвичайно важливими для Дніпропетровської області. Якщо ми говоримо про національний рівень – це уніфікація законодавства України та ЄС, запровадження санкційної політики».

Привітала гостей проректор ДДУВС, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Лариса Наливайко. Вона наголосила, що сьогодні університет бере активну участь у законопроєктній діяльності: здійснює не лише підготовку юристів та правоохоронців, а й розвиває активну співпрацю через Міністерство внутрішніх справ із комітетами Верховної Ради щодо підготовки законопроєктів, починаючи від проблематики безпекового середовища і закінчуючи розслідуваннями воєнних злочинів

Правничий захід націлений на пошук складнощів у законодавчому полі та спробу виробити дієві рекомендації: на цьому під час вітальної промови акцентував увагу директор Департаменту з питань банкрутства Владислав Філатов.

Плідної співпраці у рамках заходу побажали присутнім начальник Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) Тимофій Дудін, голова Національної асоціації арбітражних керуючих України Олександр Бондарчук, голова відділення Нотаріальної палати України у Дніпропетровській області Олена Бунякіна та приватний виконавець Олександр Сивокозов.

В заході також взяли участь Директор директорату правосуддя та кримінальної юстиції Олександр Олійник та Заступник Директора Департаменту начальник Управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Анатолій Лещенко.