Новини АПВУ
Регіональні новини

Рада приватних виконавців Івано-Франківської області уклала Меморандум про співпрацю з Університетом Короля Данила

Приватні виконавці розширюють співробітництво в регіонах!

Голова Ради приватних виконавців Івано-Франківської області, член Кваліфікаційної комісії приватних виконавців Любомир Ткачук підписав Меморандум про співпрацю з Університетом Короля Данила.

Університет Короля Данила – це приватний вищий навчальний заклад, який працює вже більше 20 років, щороку зростає чисельно, залучає нових студентів та високофахових викладачів, а також завжди впроваджує освітні інновації у прагненні бути актуальним до вимог сучасного світу. Університет зокрема проводить навчальні курси для підготовки приватних виконавців.

Під час зустрічі Любомир провів лекцію для студентів разом з проректором з ліцензування і акредитації, доцентом кафедри права та публічного управління, кандидатом юридичних наук, доцентом Ігорем Жукевичем.

Під час лекції розглянули порядок виконання судових рішень, проблемні питання законодавства про виконавче провадження в Україні, особливості виконання судових рішень у військовий час, шляхи усунення прогалин у законодавстві про виконавче провадження, судовій практиці та особливостях здійснення діяльності щодо виконання судових рішень приватними виконавцями.