Новини АПВУ
Регіональні новини

Любомир Ткачук провів лекцію для студентів ПНУ імені Василя Стефаника

Голова Ради приватних виконавців Івано-Франківської області провів лекцію «Приватні виконавці в Україні» для студентів Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Навчально-науковий юридичний інститут ПНУ ім. В. Стефаника.

Любомир розповів студентам, основні відомості про професію, які вимоги до особи, яка хоче бути приватним виконавцем, з яких етапів складається кваліфікаційний іспит. Окреслив особливості роботи приватного виконавця, чим вони відрізняються від держаних виконавців, який розмір винагороди, способи виконання судових рішень, пояснив що таке виконавчий округ і вимоги до офісу приватного виконавця. Лекцію наситив цікавими практичними прикладами виконання судових рішень з власного досвіду.

Здобувачі вищої освіти отримали корисну та актуальну інформацію, а також мали змогу в режимі діалогу обговорити питання, які їх зацікавили у процесі проведення лекції.

Студенти подякували Любомиру Ткачуку за цікаву, змістовну лекцію і за можливість студентам отримати корисну, практичну інформацію з перших вуст. Також висловили сподівання, що такі лекції стануть традиційними.