Новини АПВУ
Новини Асоціації

АПВУ і НААКУ підписали Меморандум про співробітництво

2 грудня 2021 року Асоціація приватних виконавців України і Національна асоціація арбітражних керуючих України підписали Меморандум про співробітництво.


Голова НААКУ Олександр Бондарчук та Голова АПВУ Віталій Чепурний уклали документ, який передбачає спільну діяльність щодо вдосконалення законодавства, формування ефективної політики у сфері виконання рішень, а також розвиток зв'язків з органами державної влади. Сторони налагодили відкритий діалог та співпрацю для забезпечення затвердження принципу верховенства права, прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, захисту і охорони прав власності.


Під час зустрічі також обговорили найбільш ефективні напрями співпраці та взаємодії Сторін у частині питань, пов’язаних з Меморандумом, а саме:

  • розробка та узгодження взаємовигідних стратегій налагодження відносин з Міністерством юстиції України як єдиним органом контролю;
  • розробка спільних пропозицій і рекомендацій щодо проектів законів та інших нормативно-правових актів, які стосуються виконавчого провадження та процедур банкрутства і санації;
  • розробка спільних концепцій та пропозицій, спрямованих на удосконалення і імплементацію норм права Європейського Союзу в національне законодавство відносно виконавчого провадження та процедур банкрутства і санації, його адаптацію і відповідність рекомендаціям міжнародних інституцій.
  • організація взаємодії на рівні регіональних підрозділів Сторін, для цілей більш ефективного вирішення нагальних проблем правозастосування в конкретних випадках процедур банкрутства та санації і примусового виконання рішень.

«Підписаний меморандум – це результат співпраці НААКУ та АПВУ щодо питань ефективного розвитку професійного самоврядування приватних виконавців і арбітражних керуючих, а також розбудови наших СРО», – зауважив Голова НААКУ Олександр Бондарчук.


Голова АПВУ Віталій Чепурний висловив вдячність Національній асоціації арбітражних керуючих України за плідну співпрацю в межах підписання Меморандуму.


«Спільнота приватних виконавців з радістю оформлює відносини з Національною асоціацією арбітражних керуючих України. Ми маємо низку важливих спільних аспектів у роботі, зокрема процедури банкрутства і виконавчого провадження. Впевнений, зазначений меморандум сприятиме вдосконаленню законодавства і впорядкуванню роботи з проблемною заборгованістю у нашій країні», - запевнив Голова АПВУ Віталій Чепурний.