Рішення АПВУ
Рішення З'їздів ПВ регіонів

Рішення З'їзду приватних виконавців Вінницької області

21.06.2024 м. Вінниця

Відповідно до ст. 49-50 Закону України “Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів”, проведено З’їзд приватних виконавців Вінницької області.
У З’їзді взяли участь 7 (сім) приватних виконавців виконавчого округу Вінницької області.

За порядком денним З’їздом прийнято наступні рішення:

1. Вирішено надіслати на адресу адміністрації АТ “ОЩАДБАНК” пропозицію щодо визначення банком єдиного підходу до опрацювання постанов виконавців про арешт коштів боржників, про зняття арешту з коштів, про визначення поточного рахунку для здійснення видаткових операцій та повідомлень про припинення дії постанов про визначення поточного рахунку для здійснення видаткових операцій (в електронній або у паперовій формі; бажана для банку черговість отримання таких постанов).

2. Визначено спільний порядок надання відповідей на звернення судових та правоохоронних органів з приводу надходження до них заяв та скарг від учасників виконавчих проваджень.
З метою мінімізації звернень правоохоронців до приватних виконавців регіону вирішено надіслати на адресу ГУНП у Вінницькій області загального характеру лист-роз’янення повноважень приватних виконавців та їх обов’язків при примусовому виконанні виконавчих документів (приймати ВД до виконання без їх правової оцінки, накладати арешти на кошти і майно боржників, списувати кошти з банківських рахунків, оголошувати в розшук транспортні засоби тощо).

3. Вирішено дострокового припинити повноваження Голови і заступника Голови Ради та провести голосування за обрання нових членів Ради.

4. За результатами таємного рейтингового голосування Головою Ради приватних виконавців Вінницької області обрано: Турського Олександра Віталійовича.

5. За результатами таємного рейтингового голосування заступником Голови Ради приватних виконавців Вінницької області обрано: Думанську Аліну Леонідівну.

Головуючий З’їзду Поляков О.В.
Секретар З’їзду Турський О.В.

Рішення підписане 21 червня 2024 року об 11:03.