Новини АПВУ
Новини Асоціації

УВАГА! Протиепідемічні заходи на VII З’їзді приватних виконавців України

Шановні делегати та учасники VII З’їзду приватних виконавців України,

Враховуючи погіршення епідемічної ситуації щодо захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-Cov-2, VII З’їзд приватних виконавців України (26.10.2021) відбудеться за умови дотримання протиепідемічних заходів та додаткових заходів безпеки.

Реєстрація делегатів та учасників З’їзду обов’язкова. Для реєстрації для участі у З’їзді делегату необхідно пред’явити посвідчення приватного виконавця, учаснику З'їзду - паспорт або інший документ, що посвідчує особу.
Особи, не зареєстровані для участі у З’їзді в установленому порядку, не будуть допущені у конференц-зал.

Вхід у приміщення З'їзду можливий тільки у вдягнутих засобах індивідуального захисту (респіратори або захисні маски), що закривають ніс та рот. Організатор забезпечуватиме делегатів і учасників засобами індивідуального захисту. Забороняється пронесення у зал зброї, вибухонебезпечних та легкозаймистих речовин.

Також вхід до приміщення З'їзду для неделегатів та осіб, які не отримували попереднього запрошення на з'їзд, буде доступним тільки за умов пред'явлення сертифікату про вакцинацію, або негативного тесту на захворювання COVID-19, виданого протягом останніх 24 годин станом на 9:00 26 жовтня 2021 року.

Для приватних виконавців, бажаючих слідкувати за ходом проведення З’їзду, буде забезпечено відеотрансляцію на сторінці Facebook АПВУ.

Для визначення точної кількості присутніх осіб на З'їзді у відповідності до чинних карантинних вимог, АПВУ просить неделегатів та осіб, бажаючих взяти участь у з'їзді, які не отримували попереднього запрошення, заповнити додаткову форму реєстрації:
https://forms.gle/ARjiRh3yiSyTNZn69

Дякуємо за розуміння.