Новини АПВУ
Заходи

У Києві провели конференцію «Судовий контроль. Процесуальна взаємодія суддів та приватних виконавців при примусовому виконанні рішень»

Рада приватних виконавців міста Києва за підтримки Асоціації приватних виконавців України та Проекту ЄС "Pravo-Justice" провела конференцію «Судовий контроль. Процесуальна взаємодія суддів та приватних виконавців при примусовому виконанні рішень».

Захід відбувся 21 травня 2024 року в м. Києві у приміщенні UNIT.City.

У конференції взяли участь судді загальної юрисдикції судів м.Києва, Господарського суду м.Києва, Київського окружного адміністративного суду, Господарського суду Луганської області, Cумського окружного адміністративного суду та приватні виконавці м.Києва та Київської області.

Захід надав колегам унікальну можливість за участю суддів обговорити низку важливих питань, зокрема взаємодію в процесі судового контролю між суддями та виконавцями, умови «санкціонування» вчинення процесуальних дій у виконавчому провадженні та розгляд скарг на рішення, дії або бездіяльність виконавців.

Обговорювалися проблеми оформлення виконавчих документів та ухвал про забезпечення позову, розгляду подань виконавців про розшук та привід боржника, ухилення боржника від виконання рішення через дії, що містять ознаки фраудаторності та фіктивності, оскарження постанов приватного виконавця про стягнення основної винагороди та постанов про стягнення витрат виконавчого провадження.

Конференція спрямована на підвищення кваліфікації учасників, а також рівня взаємодії між судами та приватними виконавцями в процесі судового контролю за виконанням рішень.

За результатами конференції було проведено збір коштів на потреби ЗСУ.