Новини АПВУ
Заходи

АПВУ представили на PRO COLLECTION CONFERENCE: Talk & Network

Голова АПВУ Оксана Русецька та заступник Голови АПВУ Андрій Авторгов представили спільноту приватних виконавців на конференції «PRO COLLECTION CONFERENCE: Talk & Network» компанії BF-Group.

Захід вкотре зібрав на одній комунікаційній платформі ключових стейкхолдерів системи примусового виконання рішень в Україні та роботи з проблемною заборгованістю. АПВУ виступила інформаційним партнером конференції.

Оксана Русецька відкрила конференцію доповіддю «Реалії сучасного примусового виконання в Україні. Примусова реалізація майна як дієвий інструмент виконання». Очільниця Асоціації надала загальний огляд зростання кількості приватних виконавців в Україні, ключових показників ефективності їх роботи, ключові аспекти примусової реалізації арештованого майна, а також результати проведених опитувань у спільноті приватних виконавців щодо майданчиків відповідного продажу. Зокрема, Голова АПВУ розповіла про роботу Благодійного фонду АПВУ, метою якого є допомога українським захисникам, приватним виконавцям та їх сім’ям.

«Питання примусової реалізації майна у 2024 році стало темою року для всієї вітчизняної системи примусового виконання рішень в Україні. Ми неодноразово збиралися на профільних майданчиках і обговорювали питання внесення змін до відповідного законодавства. Особливої уваги заслуговує законопроект 11139, який дуже широко обговорювався в цьому році. Він пропонує внести кардинальні зміни у систему реалізації арештованого майна, проте сподіваюся при його прийнятті будуть враховані зауваження спільноти приватних виконавців», - зауважила Оксана.

Реалії виконавчого провадження воєнного часу та європейські перспективи окреслив на конференції к.ю.н., заступник Голови АПВУ Андрій Авторгов.

«Інститут приватних виконавців працює в Україні вже сім років та довів свою ефективність. Тим не менш, повноцінна змішана система примусового виконання рішень в Україні так і не запрацювала. Приватні виконавці досі не можуть виконувати доволі великий спектр рішень. Як на мене, держава не створила дійсно ефективних механізмів виконання рішень, а ті, що існують, не працюють належним чином. Для зміни ситуації необхідне прийняття кількох законопроектів та імплементація міжнародного законодавства», - зазначив Андрій під час заходу.

Повний відеозапис конференції:
https://www.youtube.com/live/EABwN3EPiwo

Презентації доступні за посиланням:
https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1jyq2x4_2AjCB8xRX6Das0Uv4oJ02VQu1

Фото з конференції:
https://www.facebook.com/BusinessFormatGroup/