Новини АПВУ
Заходи

АПВУ взяла участь у презентації Моніторингового звіту Міністерства юстиції 2022

6-9 лютого 2023 року Директорат правосуддя і кримінальної юстиції Міністерства презентує звіт проведеного в 2022 році моніторингу впровадження та аналізу ефективності прийнятих нормативно-правових актів у сферах виконання рішень та банкрутства.

«Асоціація приватних виконавців України дякує Директорату правосуддя і кримінальної юстиції Міністерства за фундаментальну працю і підготовку настільки деталізованого звіту. Наша спільнота іноді не погоджується з позицією регулятора стосовно певних проектів нормативно-правових актів, проте водночас і має позитивно відзначити низку запропонованих змін», – зазначив на заході заступник Голови АПВУ Анатолій Телявський.
Зокрема, АПВУ зазначала свою позицію по законопроекту № 8311 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення санкційної політики та підвищення ефективності управління державним, комунальним майном та арештованими активами». Асоціація не погоджується з покладенням функцій організатора електронного аукціону на приватного виконавця, а також на думку спільноти приватних виконавців потребує врегулювання питання організації зберігання арештованого майна. Тим не менш, АПВУ також відзначила низку позитивних норм законопроекту, зокрема, надання повноваження Кабінету Міністрів України на затвердження порядку реалізації арештованого майна. Асоціація переконана, що такий порядок має бути єдиним для всього арештованого майна у виконавчому провадженні, а реалізація на електронному аукціоні має відбуватися за однаковою процедурою.
З боку АПВУ у презентації також взяли участь приватні виконавці Олександр Сивокозов, Георгій Парфьонов, Андрій Авторгов, Оксана Русецька, Валерій Притуляк і Марія Фесик.

Нагадаємо, презентація щорічного моніторингу законодавства, який проводить Міністерство юстиції України за підтримки Проєкту ЄС "Право-Justice", проходить вже п’ятий рік поспіль. Презентація охоплює аналіз 17 проблем правового регулювання різних сфер, зокрема, сфери примусового виконання рішень.

Відеозапис презентації доступний за посиланням.

Моніторинговий звіт 2022 доступний за посиланням: https://bit.ly/3jv6nht.