Новини АПВУ
Заходи

АПВУ і НАБУ провели круглий стіл "Актуальні питання взаємодії банків та виконавців"

Захід відбувся 1 березня 2023 року у форматі ZOOM.

Круглий стіл вітальними словами відкрили Голова Ради Незалежної асоціації банків України (НАБУ) Олена Коробкова і Голова Асоціації приватних виконавців України Віталій Чепурний.

В обговоренні актуальних проблем взаємодії виконавців і банківських установ взяли участь приватні виконавці Марія Фесик, Дмитро Гненний, Тарас Артемчук Анатолій Телявський і Андрій Авторгов.
Банківську спільноту на заході представили заступник керівника Департаменту по вдосконаленню бізнес-процесів та технологій ГО АТ "ПриватБанк" Оксана Дзюзюра, старший юрисконсульт АТ «УКРСИББАНК» Антон Муратов і заступник директора департаменту - начальник управління правового забезпечення департаменту проблемних активів АТ «ПУМБ» Андрій Джура.
Національний банк України на заході представили заступник Директора Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Наталія Лапко і заступник начальника управління - начальник відділу Департаменту фінансового моніторингу Олександр Царевський.
Керівник Проектного офісу НАБУ Дмитро Глінський представив Незалежну асоціацію банків України.
Колеги обговорили низку важливих питань для сфери примусового виконання рішень і роботи з банківськими рахунками. Зокрема, особливості роботи з новими платіжними інструкціями, стягнення на грошові кошти на рахунках у банках у виконавчому провадженні, купівлі валюти виконавцями при обчисленні боргу у іноземній валюті, питання санкційних обмежень боржників, а також продаж майна при наявності кримінальних арештів та продаж ювелірних виробів у виконавчому провадженні.
Колеги подякували один одному за плідну дискусію і домовилися підтримувати комунікацію у подальшому для обговорення актуальних проблем у сфері примусового виконання рішень.
Повний відеозапис круглого столу доступний на офіційній сторінці facebook АПВУ за посиланням:https://www.facebook.com/apvu.com.ua/videos/1566758043731973/.