Новини АПВУ
Регіональні новини

Рада приватних виконавців Одеської області за підтримки Проекту ЄС «Право-Justice» провела VІ Щорічну міжнародну конференцію «Made in Odesa» на тему: «Виконання сьогодення»

Захід відбувся 25 серпня 2023 року в м. Одесі у змішаному форматі: очно та дистанційно на базі платформи ZOOM.

У конференції вкотре взяли участь представники Міністерства юстиції України, Асоціації приватних виконавців України, Державної виконавчої служби, Регіональних рад реформ правосуддя, судді, фахівці з OpenMarket - СЕТАМ, Prozorro Sale, ДП «НАІС», адвокати, нотаріуси, науковці, судові виконавці з інших країн, експерти Проєкту ЄС “Право-Justice”.

Колеги обговорили актуальні проблеми у сфері виконання судових рішень, законодавчі ініціативи, питання діджиталізації, судовий контроль, виклики воєнного стану та інші перепони у роботі. Окрему увагу на конференції приділили розширенню функціоналу Автоматизовної системи виконавчого провадження (АСВП).

Колеги зійшлися у думці, що в умовах війни примусове виконання рішень, як завершальна стадія судового провадження, потребує особливої уваги, має бути максимально досконалим та збалансованим задля забезпечення безумовного дотримання прав і законних інтересів усіх учасників виконавчого провадження.

Повний відеозапис конференції доступний за посиланням.