Новини АПВУ
Заходи

Рада приватних виконавців України провела розширене засідання з нагоди 5-річчя АПВУ

Рада приватних виконавців України провела розширене засідання з нагоди 5-річчя АПВУ.

Захід відбувся 9 грудня 2022 року у м. Києві за підтримки проекту ЄС «Право-Justice».

Засідання урочисто відкрив Голова АПВУ Віталій Чепурний, вшанувавши хвилиною мовчання загиблого на фронті у лавах ЗСУ приватного виконавця Олександра Коновалова і всіх полеглих захисників України. Також до спільноти звернувся з вітаннями і власними враженнями приватний виконавець Роман Роман, який протягом всього року захищає Батьківщину на фронті і зміг приєднатися до засідання особисто.

З першим ювілеєм Асоціацію приватних виконавців України привітали народні депутати України Галина Янченко, Сергій Демченко і Максим Дирдін, керівник проекту ЄС «Право-Justice» Оксана Цимбрівська, Голова Національної асоціації арбітражних керуючих України (НААКУ) Олександр Бондарчук.

З вітальними словами на заході також виступили екс-Керівник проекту ЄС “Право-Justice” Довідас Віткаускас, заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби у 2015-2018 роках Сергій Шкляр, а також голова Верховного Суду у 2017-2021 роках Валентина Данішевська.

Заступник генерального директора з розвитку підприємства ДП “СЕТАМ” Давид Салахутдінов привітав спільноту з ювілеєм і презентував провідні показники статистики продажу арештованого майна приватними виконавцями, відзначивши найуспішніших подяками підприємства.

Заступник керівника проектного офісу ДП “Прозорро.Продажі” Олександр Лихотоп і член Комітету з питань правового забезпечення діяльності банків та захисту прав кредиторів Незалежної асоціації банків України (НАБУ) Денис Грищенко висловили приватним виконавцям вдячність за успішну роботу протягом 5 років і сподівання на подальший розвиток цієї професії.По завершенні заходу Голова АПВУ Віталій Чепурний відзначив подяками РПВУ колег, які зробили значний внесок у становлення і розвиток спільноти приватних виконавців, а також приватних виконавців, які захищають Україну на фронті у лавах збройних сил.

Завдяки заходу і пожертвам учасників Благодійний фонд АПВУ зміг зібрати частину необхідних коштів для придбання транспортного засобу на потреби мінометного взводу, у якому наразі проходить військову службу на фронті приватний виконавець Олександр Кузь.


Асоціація приватних виконавців України дякує усім колегам, які попри складнощі війни знайшли час, аби привітати спільноту з першим ювілеєм, і сподівається на подальші зустрічі у мирній країні після нашої спільної перемоги!


Фотозвіт: ↗️ facebook.

Відеозапис: ↗️ facebook.