Новини АПВУ
Регіональні новини

В Одесі відбувся круглий стіл «Взаємодія суміжних органів та організацій на стадії виконання судових рішень»

          12 серпня 2021 р. представники Ради приватних виконавців Одеської області Георгій Парфьонов, Валерій Притуляк та Юрій Щербаков взяли участь у засіданні круглого столу, що відбувся у Південному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції України (м. Одеса) на тему: «Взаємодія суміжних органів та організацій на стадії виконання судових рішень».
          До обговорення долучилися голова Ради арбітражних керуючих Одеської області Тетяна Колмикова, директор Одеської філії ДП «СЕТАМ» Валерій Мидляр, перший заступник директора Департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради Юрій Савченко, представники та начальник Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України Тимофій Дудін.
          В ході засідання учасники мали змогу обговорити шляхи надання доступу та підключення державних і приватних виконавців до програми «Безпечне місто». Зокрема, представник Департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради Юрій Савченко проінформував про процес роботи Комунальної установи «Центр інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики міста Одеса «Центр 007».
          В свою чергу, заступник голови Ради приватних виконавців виконавчого округу Одеської області Юрій Щербаков окреслив нагальну проблему виявлення транспортних засобів, оголошених в розшук. Крім того, директор Одеської філії ДП «СЕТАМ» Валерій Мидляр розповів про позитивний досвід співпраці різних організацій під час розшуку транспортних засобів боржників у містах Київ та Тернопіль.
          Водночас, секретар Ради приватних виконавців виконавчого округу Одеської області Валерій Притуляк повідомив присутнім про досвід вирішення проблем, що виникали під час допуску приватних виконавців Молдови до систем відеоспостереження.
          За результатами круглого столу було досягнуто домовленості про подальшу взаємодію, зокрема, начальник Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України Тимофій Дудін та голова Ради приватних виконавців Одеської області Георгій Парфьонов виявили намір звернутися до Одеської міської ради з відповідними листами про співпрацю.
          Учасники круглого столу позитивно оцінили проведення такого заходу, його результати та запропонували проводити зустрічі у такому форматі щодо обговорення проблемних питань, які виникають у діяльності, якомога частіше.