Новини АПВУ
Регіональні новини

Робоча зустріч щодо реформування АСВП

Сьогодні відбулась робоча зустріч керівництва Ради приватних виконавців Дніпропетровської області та керівництва Дніпропетровської регіональної філії ДП «НАІС».

У заході взяли участь голова РПВДО Юрій Лисенко, секретар РПВДО Олексій Шаган, заступник голови АПВУ Олександр Сивокозов, директор Дніпропетровської регіональної філії ДП «НАІС» Уляна Лазаренко, адміністратор даних 1 категоріі відділу супроводження інформаційних систем Дніпропетровської регіональної філії ДП «НАІС» Людмила Герасимчук.

У форматі конструктивного діалогу учасники зустрічі говорили про організацію роботи АСВП, у тому числі, питання практичної та технічної реалізації змін, внесених наказом Міністерства юстиції України від 17.11.2020 №3993/5, зокрема до Інструкції з організації примусового виконання рішень та Положення про автоматизовану систему виконавчого провадження, з метою врегулювання проблемних питань, пов’язаних з організацією доступу до АСВП, Єдиних та Державних реєстрів у разі зупинення або припинення діяльності приватного виконавця.

Нагадаємо, що у жовтні 2020 року Рада регіону звернулася до Міністерства юстиції України з офіційним листом щодо невідкладного нормативно-правового врегулювання процедури передачі в АСВП виконавчих проваджень від виконавця, діяльність якого була зупинена в наслідок застосування до нього дисциплінарного стягнення до виконавця, який його тимчасово заміщує на підставі укладеного договору.

Сторони домовилися про спільне опрацювання та узагальнення проблемних питань, пов’язаних з роботою АСВП та підготовку відповідних пропозицій регулятору щодо її удосконалення.


Рада приватних виконавців Дніпропетровської області вдячна керівництву Дніпропетровської регіональної філії ДП «НАІС» за підтримання ініціативи робочої зустрічі та плідну співпрацю.