Новини АПВУ
Загальні новини

Головні підсумки З’їзду приватних виконавців України

У ньому взяли участь 81 делегатів від 22 регіонів, у яких на час його проведення було сформовано ради приватних виконавців регіону. В порядку денному було 11 питань.

Під час З’їзду заступник голови АПВУ Олександр Сивокозов відзвітував про досягнення Асоціації за останні три роки. В свою чергу голова Комітету з етики АПВУ Валерій Притуляк презентував звіт про три роки діяльності Комітету.

Одним з головних питань З’їзду приватних виконавців стало обрання нового керівництва Асоціації. На посаду голови та заступників голови АПВУ спочатку балотувалось 10 кандидатів: Сергій Лисенко, Юрій Лисенко, Зорян Маковецький, Ян Маляр, Сергій Ніколаєв, Валерій Притуляк, Олександр Сивокозов, Володимир Скрипник, Анатолій Телявський та Віталій Чепурний. Але в ході З’їзду троє кандидатів зняли свої кандидатури на користь колег. Приватний виконавець Юрій Лисенко знявся з виборів на користь Олександра Сивокозова, приватні виконавці Володимир Скрипник та Валерій Притуляк – на користь Зоряна Маковецького. Результатом таємного рейтингового голосування новим очільником Асоціації приватних виконавців України став Віталій Чепурний. За нього проголосували 45 колег. Його заступниками стали Анатолій Телявський (42 голоси) та Олександр Сивокозов (40 голосів). З програмним баченням розвитку інститут приватних виконавців та Асоціації кожного з кандидатів і нового керівництва АПВУ можна ознайомитись за посиланням.

Також делегати З’їзду обрали новий склад Комітету з етики. До нього увійшли: Любов Ільчишиин (73 голоси), Анатолій Мелих (65), Марина Нелюба (62), Валерій Притуляк (43) та Сергій Лисенко (42). З їх програмами можна ознайомитись за посиланням.

Ще одне кадрове рішення З’їзду – оновлення складу Ревізійної комісії АПВУ. Делегати обрали 2 членів Ревкому (замість приватного виконавця Яна Маляра, якого раніше було обрано до складу Ради приватних виконавців м. Києва та приватного виконавця Сергія Сидоренка, який очолив Раду приватних виконавців Рівненської області). Новим головою Ревізійної комісії АПВУ став Назар Наплюк, якого підтримали своїми голосами 56 колег. Приватний виконавець Олена Суліма, за яку проголосували 42 колег, стала членом Ревізійної комісії. З їх баченням роботи в Ревкомісії можна ознайомитись за ось цим посиланням.

Фінальним акордом З’їзду приватних виконавців України стало затвердження кошторису АПВУ на 2021 р.