Кандидати на посади
членів Комітету з етики (2023)

Іванов Андрій Валерійович

приватний виконавець (м. Київ)
Дата і місце народження: 12 жовтня 1980 р., м. Кривий Ріг.

Освіта та наукова діяльність:
09.1997 - 06.2002 - Факультет підготовки юристів для Міністерства
закордонних справ України Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого; диплом про вищу юридичну освіту за спеціальністю «Правознавство»;
05.2016 - Науковий ступінь кандидата юридичних наук за
спеціальністю 12.00.08 «кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право». Захищено дисертацію на тему: «Податкова
злочинність: кримінологічна характеристика, детермінація та запобігання»;
Автор понад 13 наукових публікацій у вітчизняних та закордонних фахових виданнях з права.

Основні етапи професійної діяльності:
04.2002- 08.2006 - Помічник прокурора Бабушкінського району м. Дніпропетровська Дніпропетровської області;
08.2006-01.2008 - Прокурор відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Дніпропетровської області;
01.2008-05.2010 - Заступник Новомосковського міжрайонного прокурора Дніпропетровської області;
05.2010-04.2011 - Старший прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні дізнання та досудового слідства управління нагляду за
додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Дніпропетровської області;
04.2011 - 04.2013 - Начальник відділу захисту конституційних прав і свобод громадян управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Дніпропетровської області;
04.2013 - 10.2014 - Криворізький прокурор з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері Дніпропетровської області;
10.2014- 04.2015 - Прокурор Магдалинівського району Дніпропетровської області;
04.2015- 11.2015 - Прокурор Дзержинського району м. Кривого Рогу Дніпропетровської області;
11.2015- 02.2017 - Тимчасово безробітний;
З 02.2017 - Приватний виконавець виконавчого округу міста Києва.

Короткий опис мотивації:
Морально-ділові якості кожного приватного виконавця окремо та спільноти в цілому, впровадження у практичну діяльність високих стандартів поведінки та їх дотримання є основою розвитку професії приватних виконавців, реалізація приватним виконавцями покладених на них державою завдань і функцій.
З огляду на це бажаю бути обраним до складу Комітету з етики приватних виконавців, де основними напрямками роботи будуть:
- підготовка пропозицій з удосконалення Кодексу етики на підставі практики роботи приватних виконавців, змін законодавства у сфері примусового виконання рішень, змін в організаційній та соціально-економічної структури професії;
- впровадження сучасних міжнародних практик та стандартів щодо професійної поведінки приватних виконавців України.

Кісельова Віталіна Володимирівна

приватний виконавець (м. Київ)
Дата і місце народження: 02.08.1988, Полтавська обл. м.Гребінка

Освіта: повна вища. Отримала диплом спеціаліста в Міжгалузевому інституті управління

Основні етапи професійної діяльності:
З 23.11.2010 року - 21.01.2011 року - діловод відділу державної виконавчої служби Солом'янського районного управління юстиції у м.Києві.
- 24.01.2011 року - 22.11.2011 року - державний виконавець відділу державної виконавчої служби Солом'янського районного управління юстиції у м.Києві.
- 23.11.2011 року - 30.03.2018 року - старший державний виконавець Солом'янського районного відділу державної виконавчої служби м.Києва Головного територіального управління юстиції у м.Києві.
19.02.2018 року - по теперішній час - здійснюю діяльність приватного виконавця виконавчого округу міста Києва

Короткий опис мотивації щодо діяльності на посаді:
Я, як кандидат у члени Комітету з етики, зацікавлена, у тому, щоб в нашій спільноті діяли правила професійної поведінки, щоб ми створили такі умови, які забезпечать компетентне та професійне виконання обов'язків, покладені на нас і зможуть підняти авторитет приватних виконавців у суспільстві.

Макухіна Ірина Вікторівна

приватний виконавець (Львівська область)
Дата і місце народження: 09.02.1994, м. Львів

Освіта: Львівська комерційна академія, 2016, магістр «Правознавство» Львівський інститут економіки і туризму, 2015, спеціаліст «Товарознавство та експертиза в митній справі»

Основні етапи професійної діяльності:
04.2016 по 09.2016 Державний виконавець Залізничного відділу
державної виконавчої служби м. Львів Головного територіального управління юстиції у Львівській області
09.2016 по 11.2020 Головний державний виконавець Залізничного відділу державної виконавчої служби у м. Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)
11.2020 по 11.2022 Заступник начальника Франківського відділу державної виконавчої служби у м. Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)
02.2021 по 02.2022 в.о. начальника Франківського відділу державної виконавчої служби у м. Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)
01.2023 до нинішнього - приватний виконавець виконавчого округу Львівської області, заступник голови Ради приватних виконавців Львівської області.

Короткий опис мотивації щодо діяльності членом комісії:
Приватний виконавець є представником публічної професії, здійснює професійну діяльність в інтересах правосуддя, пов'язану з високим рівнем суспільної довіри. Для забезпечення суспільної довіри приватний виконавець повинен дотримуватись правил професійної етики та прагнути до впровадження високих стандартів професії.
Вищевказане закріплено в Кодексі професійної етики приватних виконавців (Кодекс) і має належне обґрунтування.
На даний час інститут приватних виконавців в Україні знаходиться на стадії розвитку, відтак, необхідним ключовим елементом для належного функціонування такого є достатня кількість кваліфікованих та відповідальних приватних виконавців.
У зв'язку із чим, вважаю за необхідне здійснювати свою діяльність у складі Комітету з етики об'єктивно, вивчивши усі обставини можливих порушень при прийнятті рішень про наявність чи відсутність ознак порушення норм Кодексу, забезпечуючи прозорість та обгрунтованість прийнятих рішень, а також уникаючи упередженого чи іншого дискримінаційного підходу під час прийняття рішень.

Проценко Дмитро Юрійович

приватний виконавець (Запорізька область)
Дата і місце народження: 07.10.1975, м. Бєлгород

Освіта: повна вища

Основні етапи професійної діяльності:
Працював в органах місцевого самоврядування, очолював юридичні відділи промислових підприємств у м. Запоріжжі, займав посаду заступника начальника Хортицького відділу державної виконавчої служби м. Запоріжжя Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області. З липня 2019 року є приватним виконавцем виконавчого округу Запорізької області.

Короткий опис мотивації щодо діяльності на посаді.
Вважаю, що будь-яка праця повинна гуртуватися на засадах професійної етики, основних засадах і нормах моралі, справедливості та законності з обов'язковим дотриманням рівноправ'я, прав, свобод і законних інтересів. Маю великий непересічний досвід врегулювання відносин у колективі, володію глибокими знаннями щодо кодексу правил, які визначають поведінку під час професійної діяльності з обов'язковим поєднанням усвідомлення моральної відповідальності під час виконання професійних обов'язків. Переконаний, що набуті мною знання та навички, багатий професійний та життєвий досвід, будуть корисні на посаді члена Комітету з етики та принесуть позитивний результат.

Роткевич Ірина Вікторівна

приватний виконавець (Кіровоградська область)
Дата і місце народження: 16.04.1992 р. н., Полтавська обл.

Освіта: закінчила Харківський національний університет внутрішніх справ зі ступенем магістр за спеціальністю «Господарсько-правова діяльність».

Основні етапи професійної діяльності:
з 2013 року працювала на різних посадах в органах державної виконавчої служби;
з 2017 року працювала помічником приватного виконавця;
у 2020 отримала посвідчення приватного виконавця та розпочала професійну діяльність, яку на даний час здійснюю у Кіровоградській області.

Короткий опис мотивації щодо діяльності на посаді:
Вважаю себе достойним кандидатом на таку відповідальну посаду, оскільки працюю безперервно у сфері примусового виконання вже понад 10 років, маю досить великий практичний досвід та велике бажання впливати на подальше становлення та розвиток нашої професії. У свою чергу, високі стандарти поведінки та морально-ділові якості кожного приватного виконавця та професійної спільноти в цілому мають бути невід'ємною частиною такого розвитку. А тому, з метою сприяння підтриманню високих стандартів професії приватного виконавця, а також утвердженню та практичній реалізації головних засад виконавчого провадження, маю бажання на практиці відстоювати необхідність відповідності таким стандартам та неухильного дотримання Кодексу етики приватного виконавця всіма членами нашої спільноти, тим самим сприяючи зміцненню довіри та поваги громадян до інституту приватних виконавців.

Сідоренко Антон Сергійович

приватний виконавець (м. Київ)
Дата і місце народження: 07.04.1994 р.н., м.Київ.

Освіта: вища юридична, магістр права, закінчив Національний університет «Одеська юридична академія».

Основні етапи професійної діяльності:
04.2016-11.2020 – помічник-консультант депутата Київської міської ради VIII скликання;
06.2016-01.2017 – юридичний консультант у громадській організації «Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень»;
02.2017-11.2020 – юрисконсульт у громадській організації «Чистий Київ»;
03.2017-11.2020 – керівник юридичної служби фракції у Київській міській раді VIII скликання;
з 03.2021 – приватний виконавець виконавчого округу м.Києва.

Короткий опис мотивації щодо діяльності на посаді:
Прийняв рішення балотуватися на посаду члена Комітету з етики, бо маю на меті допомагати у вирішенні конфліктних ситуацій та збільшувати довіру суспільства до інституту приватного виконання, шляхом забезпечення справедливого та неупередженого розгляду скарг на дії приватних виконавців. Від себе гарантую незалежність та професійність при прийнятті рішень.
Для мене є недопустимими порушення норм чинного законодавства, правил професійної етики, принципу територіальності та застосування у професійній діяльності проявів недобросовісної конкуренції.
Вважаю, що Комітет з етики повинен стати взірцем дотримання найвищих стандартів діяльності приватних виконавців у процесі виконання своїх професійних обов'язків відповідно до Кодексу професійної етики приватних виконавців.

Шелінська Юлія Андріївна

приватний виконавець (Львівська область)
Дата і місце народження: 05.02.1988 р., м. Львів.

Освіта: Львівський національний університет імені Івана Франка, магістр права.

Основні етапи професійної діяльності:
2010-2017 роки - державний виконавець в районних відділах державної виконавчої служби в м. Львові, відділі примусового виконання рішень УДВС Головного управління юстиції у Львівській області.
з 2017 року по теперішній час - приватний виконавця виконавчого округу Львівської області.

Короткий опис мотивації щодо діяльності на посаді:
Хочу висунути свою кандидатуру на посаду члена Комітету з етики з метою участі в процесах розгляду скарг на дії/бездіяльність приватних виконавців для відновлення високого рівня довіри до професії приватного виконавця, відстоювання інтересів приватних виконавців там, де порушень немає жодних, де скарги боржників є абсолютно надуманими та необґрунтованими.
Водночас, вважаю неприпустимими з боку приватних виконавців такі дії, як порушення принципів територіальності при відкритті виконавчих проваджень, відкриття виконавчих проваджень по завідомо підроблених виконавчих документах, свідоме ухилення від прийому сторін виконавчого провадження та відсутність належної комунікації, дії з майном боржника, вчинені поза межами компетенції приватного виконавця тощо.
Вважаю, що мені під силу брати участь у відновленні балансу справедливості під час роботи в Комітеті етики.