Перелік кандидатів на посади членів Кваліфікаційної комісії
Ахметова Ліна Едуардівна
приватний виконавець, м. Київ
Дата і місце народження: 03.04.1989 р., Сумська область.

Освіта: вища юридична; навчалася у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, магістр права.

Основні етапи професійної діяльності:

з квітня 2012 по жовтень 2013 - Солом'янський районний суд м. Києва, помічник судді;

з жовтня 2013 по серпень 2016 - Вища кваліфікаційна комісія суддів України, відділ правової та нормотворчої роботи юридичного управління секретаріату ВККС;

з серпня 2016 по березень 2017 - Адвокатське об'єднання «КВЕСТ», юрист;

з 01.03.2018 по теперішній час - приватний виконавець виконавчого округу міста Києва.
Мотивація

Розуміючи важливість прозорого, неупередженого та компетентного підходу до проведення кваліфікаційних іспитів приватних виконавців, маю бажання долучитися до процесу визначення рівня професійної підготовленості осіб, які мають намір здійснювати діяльність приватного виконавця, та вирішення питання щодо надання права на здійснення діяльності приватного виконавця.

Вважаю, що з урахуванням наявною в мене досвіду роботи та професійних знань, усвідомлюючи відповідальність та важливість даної посади, зможу бути гідним представником спільноти приватних виконавців в Кваліфікаційній комісії.
Банадига Володимир Васильович
приватний виконавець, Хмельницька область
Дата і місце народження: 28.09.1984, місто Хмельницький;

Освіта: вища юридична, 2013 році - закінчив Національний університет "Одеська юридична академія", за спеціальністю - Правознавство, кваліфікація - Магістр;
Основні етапи професійної діяльності:

Приватний виконавець виконавчого округу Хмельницької області
Червень 2020 по даний час

Заступник директора
Січень 2018 - травень 2020

ТОВ "Фінансова компанія "Житлоінвестбуд" Хмельницький
Регіональний юрисконсульт
Грудень 2013 - Листопад 2016

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»
Начальник юридичного, кадрового відділу
Березень 2013 - Грудень 2013

ТМ "СВ Клуб" - ПП "Синдикат", ТОВ "Браво"
Регіональний юрисконсульт
Вересень 2011 - Травень 2013

Хмельницька регіональна філія ПАТ АБ «УКООПСПІЛКА»
Менеджер по проблемній заборгованості
Травень 2011 - Вересень 2011

Хмельницький філія ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Державний виконавець

Грудень 2006 - Травень 2011
Міський відділ Державної виконавчої служби Хмельницького міськрайонного управління юстиції (Державний сектор)


Мотивація

- спрощення процедури допуску до професії приватного виконавця;
- дотримання законності та прозорості при проведенні кваліфікаційного іспиту;
- прийняття участі у розробці та актуалізації питань, які виносяться на кваліфікаційний іспит.
Баришніков Артем Дмитрович
приватний виконавець, Миколаївська область
Дата і місце народження: м. Челябінськ, Росія.

Освіта

повна вища, освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст» за спеціальністю «Правознавство».


Основні етапи професійної діяльності:


Понад шести років стаж роботи на посадах в органах Державної виконавчої служби України, близько чотирьох років працюю приватним виконавцем.

Мотивація

Зроблю все від себе залежне заради досягнення мети вдосконалення процедури допуску, справедливого відбору до професії приватного виконавця, адже лише за умови, коли до складу професійної спільноти прийдуть якісні фахівці та професіонали своєї справи, можливий ріст та укорінення інституту приватних виконавців в Україні.

Білоусов Юрій Валерійович
професор кафедри цивільного права та процесу Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова
Дата і місце народження: 02.10.1975, м. Львів


Освіта:

вища юридична, спеціаліст, 1997, Львівський державний університет імені Івана Франка, кандидат юридичних наук, 2000, Академія Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького.
Основні етапи професійної діяльності

1996-1997 - викладач права, Львівський технікум громадського харчування;

1997-2002 - викладач, старший викладач Академії (згодом Національної) академії Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького;

З 2000 року і донині за основним місцем роботи в Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова на посадах старшого викладача, доцента, кафедри, завідувача кафедри, професора кафедри цивільного права та процесу, завідувача відділу аспірантури, завідувача науково-редакційного відділу; Нині - професор кафедри цивільного права та процесу (з 2010 року), гарант освітніх програм зі спеціальності 081 Право;

З 2004 року і донині за сумісництвом у Науково-дослідному інституті приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака на посадах завідувача наукової лабораторії, провідного, старшого наукового співробітника;

У 2014-2015 роках проходив на військову службу в рамках першої черги мобілізаційного розгортання відповідно до Указу Президента України від 17 березня 2014 року № 303 «Про часткову мобілізацію» на офіцерських посадах в Хмельницькому обласному військовому комісаріаті;

З 2019 року і донині - експерт Національного агентства забезпечення якості вищої освіти;

У 2021 р. - член робочої групи з питань оптимізацїї Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України та Кодексу адміністративного судочинства України Комітету Верховної Ради України з питань правової політики;

Співзасновник ГО «Агенція з питань виконання рішень», керівник Відділення Асоціації правників України в Хмельницькій області.

Мотивація

Ще в далекому 1999 році мене зацікавила завершеність захисту суб'єктивного права, охоронюваного інтересу, яку надає лише стадія виконання. Відтоді здійснено низку науково-практичних та навчально-методичних досліджень у цій царині: навчальний посібник «Виконавче провадження» (2004), низку наукових статей, доповідей на наукових заходах.

Переконаний прихильник приватної форми організації виконання рішень з наданням якомога більших самоврядних повноважень щодо допуску до професії та визначення доброчесності приватних виконавців.

У ХУУП імені Леоніда Юзькова активно вже більше 20 років викладаються навчальні курси з виконавчого провадження, ще започатковані нині приватним виконавцем Ігорем Наконечним, з різною регулярністю проведено конференції з проблем теорії та практики виконання рішень судів та інших органів (2000, 2011, 2012, 2013, 2019), здійснюється підготовка осіб, які бажають стати приватними виконавцями (деякі з них вже почали свою практику). Відтак маю безпосередній інтерес до прозорості, успішності та транспарентності процесів, які визначають представників цієї потужної та важливої правничої професії.

Варивода Дмитро Васильович
приватний виконавець, Тернопільська область
Дата і місце народження: 07 листопада 1992 року народження, місце народження - м. Стебник, Львівської області

Освіта:

юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка.

Основні етапи професійної діяльності:

- 2014-2015 р.р. - старший державний виконавець, відділ державної виконавчої служби Підволочиського районного управління юстиції в Тернопільській області.

- 2015-2017 рр. головний державний виконавець, Тернопільський міський відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області

- 2017-2019 р.р. провідний спеціаліст сектору моніторингу та контролю за діяльністю сервісних центрів МВС, Регіональний сервісний центр МВС в Тернопільській області.

- 2019 р. - приватний виконавець виконавчого округу Тернопільської області.


Мотивація


Сьогодні ми перебуваємо на шляху позитивних змін, які відбуваються у системі виконання судових рішень та рішень інших органів завдяки введенні в Україні змішаної моделі виконання рішень .

Професія приватного виконавця в Україні є досить молодою, знаходиться в процесі свого розвитку та потребує у «своїх рядах» професійних, чесних , ініціативних представників спільноти для підняття іміджу даної професії у суспільстві.

Водночас є ряд моментів, які потребують вдосконалення, що пов'язано із доступною та прозорою можливістю успішно здати іспит та отримати посвідчення приватного виконавця.

Зокрема, як кандидат у члени Кваліфікаційної комісії приватних виконавців я зацікавлений у незалежній, об'єктивній та повній оцінці визначення рівня професійної підготовленості осіб, які мають намір здійснювати діяльність приватних виконавців.
Волкова Євгенія Олегівна
приватний виконавець, Житомирська область
Дата і місце народження: 10.07.1991, Житомирська обл., м. Бердичів

Освіта:

повна вища, освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст (Київський університет права Національної академії наук України)
Основні етапи професійної діяльності:

У 2014 році закінчила з відзнакою Київський університет права Національної академії наук України.

У 2011-2014 рр. займала посади старшого державного виконавця у МРУЮ ГУЮ у Житомирській області.

У 2014-2018 рр. була головним державним виконавцем Бердичівського МРВ ДВС ГТУЮ у Житомирській області.

27.05.2019 року успішно склала кваліфікаційний іспит, внаслідок чого отримала посвідчення приватного виконавця, видане 03.06.2019 року Міністерством юстиції України та розпочала професійну діяльність приватного виконавця виконавчого округу Житомирської області.

У 2020 році стала заступником голови Ради приватних виконавців Житомирської області.


Мотивація


Очевидно, що в сучасних умовах розвитку професії приватного виконавця проходить психологічна переорієнтація виконавців де соціальна компетенція, як основна умова їх діяльності з визначальним мотивом - "бажання принести користь суспільству і людям", узгоджується з мотивами власної реалізації в системі приватного виконання та з прагматичним підходом зробити успішну кар'єру приватного виконавця, що, як наслідок, призведе до розвитку, популяризації та підвищення ролі інституту приватного виконання рішень в Україні.

Моїми основними цілями на посаді члена Кваліфікаційної комісії є:

- популяризація професії приватного виконавця;

- моніторинг дотримання претендентами на посаду приватного виконавця норм чинного законодавства;

- підвищення рівня правової культури майбутніх виконавців;

- розробка актуального переліку питань автоматизованого анонімного тестування;

- недопущення порушень Закону з боку претендентів на посаду приватного виконавця під час складання кваліфікаційного іспиту.


Закорко Вадим Вікторович
приватний виконавець, Сумська область
Дата і місце народження: 29.04.1979 м. Суми

Освіта:

У 2004 здобув вищу юридичну освіту у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого.

Основні етапи професійної діяльності:

Починав кар'єру юристом у низці компаній, після чого займав керівні посади: був заступником директора ТОВ «Регіональний центр економіки» 2004 р., керував ТОВ ФК«Барістер» у 2005-2011 рр., був заступником директора ТОВ «Сумиспортінвест», а пізніше керівником. У 2013 році отримав свідоцтво арбітражного керуючого, виконував повноваження розпорядника майна, керуючого санацією та ліквідатора на понад 100 підприємствах України. У 2015 році отримав найвищий V ступінь кваліфікації. Починаючи з 2017 року здійснюю діяльність приватного виконавця виконавчого округу Сумської області. Є Головою ради приватних виконавців регіону.
Мотивація

Головною мотивацією щодо діяльності членом комісії, насамперед, є чітке дотримання вимог діючого законодавства, здійснення прозорого доступу до професії, розроблення питань для кваліфікаційного іспиту осіб, які виявили намір здійснювати діяльність приватного виконавця.
Іванов Андрій Валерійович
приватний виконавець, м. Київ
Дата і місце народження: 12.10.1980 р., місто Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Освіта:

закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого та здобув вищу юридичну освіту за спеціальністю «правознавство» (2002 р.), захистив дисертацію за спеціальністю «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право та здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук (2016 р.).

Основні етапи професійної діяльності: 2002 - 2015 р.р. - робота в органах прокуратури України, 2017 - по теперішній час - приватний виконавець виконавчого округу міста Києва.
Основні етапи професійної діяльності:

2002 - 2015 р.р. - робота в органах прокуратури України

2017 - по теперішній час - приватний виконавець виконавчого округу міста Києва.

Мотивація

Розвиток професії та інституту в цілому залежить від професійних та морально-ділових якостей кандидатів, які стають приватними виконавцями. У приватні виконавці мають йти найкращі.
Клехо Анатолій Євгенович
приватний виконавець, Волинська область
Дата і місце народження: 04.12.1974 року народження, місце народження Горохівський район Волинської області.

Освіта:

Вищу юридичну освіту здобув у Львівському державному університеті ім. Івана Франка.
Основні етапи професійної діяльності:

Вищу юридичну освіту здобув у Львівському державному університеті ім. Івана Франка.

Основні етапи професійної діяльності:

- з 1998 по 2000 рік працював у Прокуратурі м. Луцька Волинської області;

- з 2000 по 2003 рік працював юристом в Волинській регіональній дирекції Фонду сприяння молодіжного житлового будівництва;

- з 2003 року по січень 2018 року працював в органах Державної виконавчої служби, пройшовши шлях від державного виконавця до заступника начальника ДВС області;

- з лютого 2018 року приватний виконавець виконавчого округу Волинської області.


Мотивація

Хочу поділитись з своїм життєвим та професійним досвідом з претендентами на посаду приватного виконавця, а головне - витратити свій час та зусилля для подальшого розвитку професії приватного виконавця в Україні.

Лисенко Юрій Олександрович
приватний виконавець, Дніпропетровська область
Дата і місце народження: 20 листопада 1980 року в місті Дніпропетровську

Освіта:

У 2005 році успішно закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація - юрист.
Основні етапи професійної діяльності:

Досвід роботи в органах державної виконавчої служби -12 років.

2003-2007 - Відділ державної виконавчої служби Кіровського районного управління юстиції м. Дніпропетровська, посада - державний виконавець;

2007 - 2009 - Кіровський відділ державної виконавчої служби

Дніпропетровського міського управління юстиції, посада - заступник начальника відділу;

2009 - 2010 - Красногвардійський відділ державної виконавчої служби Дніпропетровського міського управління юстиції, посада - начальник відділу;

2010 - 2014 - Відділ примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Дніпропетровській області, посада - начальник відділу.

30.05.2017 - отримав посвідчення приватного виконавця виконавчого округу Дніпропетровської області.

З 17.08.2017 по теперішній час здійснюю діяльність приватного виконавця виконавчого округу Дніпропетровської області.

Участь у самоврядуванні приватних виконавців:

У жовтні 2017 року рішенням про результати таємного рейтингового голосування установчого з'їзду приватних виконавців Дніпропетровської області обраний на посаду Голови Ради регіону.

У жовні 2020 року рішенням чергового з'їзду приватних виконавців Дніпропетровської області повторно обраний на посаду Голови Ради регіону.

2017 - 2019 - член Дисциплінарної комісії приватних виконавців за квотою Асоціації приватних виконавців України.

З 2019 по теперішній час - член Кваліфікаційної комісії приватних виконавців за квотою Асоціації приватних виконавців України

Участь у законотворчій діяльності:

З початку 2020 року був учасником спільної робочої групи АПВУ та Міністерства юстиції України по опрацюванню проекту Закону України №3609 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо примусового виконання судових рішень і рішень інших органів». Брав активну участь у здійсненні комплексу заходів по роботі із законопроектами №3609, №3726 та №5660, а саме у підготовці зауважень та пропозицій, робочих зустрічах із Народними депутатами України задля висловлення позиції приватних виконавців по даним законопроектам.


Мотивація

Одним із головних завдань сьогодення в становленні правової України є створення незалежного, потужного і дієвого інституту приватного виконання рішень.

Не потребує зайвого пояснення бажання правника жити в правовій державі та приймати участь у формуванні нових правових інституцій. Так, одним із перших мені випала честь успішно скласти кваліфікаційний іспит і стати до професії приватного виконавця на самому початку формування та становлення в Україні інституту приватного виконання рішень. Завдяки цьому досвіду для мене очевидні як сильні, так і слабкі сторони процесу доступу до професії приватного виконавця.

Враховуючі сучасні потреби реформування судової системи, зокрема, належного функціонування інституту приватного виконання, порядок доступу до професії приватного виконавця було врегульовано на законодавчому рівні, тому саме Кваліфікаційна комісія приватних виконавців повинна сприяти встановленню відповідності кандидата, який має намір здійснювати діяльність приватного виконавця, критеріям високого рівня фахової підготовки, професійної етики та доброчесності. Добір достойних кандидатів та надання доступу до професії приватного виконавця - це вкрай важлива місія, саме від цього етапу залежить довіра до професії та її чистота, ефективність та професіоналізм виконання рішень, а значить і здійснення правосуддя в державі.

Разом з тим, очевидно, що на даний час доступ до професії є повільним і неефективним. Зміни правил, які час від часу вносить Міністерство юстиції України в порядок допуску до професії, довели свою нікчемність, оскільки не є комплексними. Тестові завдання залишаються застарілими, не оновлюються та відсутні у вільному доступі. Третій етап кваліфікаційного іспиту (практичне завдання) за своєю суттю не є анонімним тестуванням.

Тож, на моє глибоке переконання, негайного оновлення потребують тестові завдання, а практичне завдання мас бути повністю автоматизованим. Запровадження процедури апеляційного перегляду результатів іспиту забезпечить особам, які не склали іспит, можливість переконатися в об'єктивності своїх результатів.

Вважаю, що мої знання і професійний досвід, прагнення до постійного саморозвитку та самовдосконалення, а також не реалізований у повній мірі потенціал, зможуть принести нові конструктивні зміни та позитивно вплинути на процеси доступу до професії приватного виконавця.

Така робота вимагає як системності підходу до порядку проведення іспитів та формування тестових завдань, так і запровадження регламенту роботи органу, визначення порядку прийняття рішень та їх обґрунтованості. Розуміння цих процесів і наявність відповідного правничого досвіду, а також активна громадянська позиція, мотивує продовжити роботу у складі Кваліфікаційної комісії за для всебічного забезпечення конкурентоздатного, достойного розвитку професії приватного виконавця в Україні.
Лукеча Олександр Васильович
приватний виконавець, Закарпатська область
Дата і місце народження: смт. Чинадієво, Закарпатська обл.

Освіта:

Повна вища освіта за спеціальністю «Правознавство»

Основні етапи професійної діяльності:

Жовтень 2006 червень 2018 працював в органах ДВС починаючи з державного виконавця та звільнився з посади заступника начальника

Ужгородського районного відділу ДВС.

Серпень 2018 і по даний час приватний виконавець.
Мотивація

Ключовим завданням своєї участі у комісії вважаю збільшення кількості приватних виконавців в регіонах України
Притуляк Валерій Миколайович
приватний виконавець, Одеська область
Дата і місце народження: 22.09.1986 року, м.Чорноморськ, Одеської області

Освіта:

2003 р -2008 р - Одеська національна юридична академія, факультет цивільної та господарської юстиції, спеціальність - правознавство, кваліфікація - магістр права.

2010 р - 2012 р. - Одеська національна юридична академія, магістратура державної служби, спеціальність - правознавство, кваліфікація - магістр державної служби.

13.12.2016 - захистив дисертацію та отримав ступінь кандидата юридичних наук (тема - «Повноваження суду при примусовому виконанні судових рішень у цивільних справах»)
Основні етапи професійної діяльності:

09.2008 року - 10.2011 року - головний державний виконавець відділу державної виконавчої служби Іллічівського міського управління юстиції в Одеській області.

10.2011 року - 09.2013 року - головний державний виконавець Першого Приморського відділу державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції.

З 09.2013 року-по теперішній час - асистент кафедри цивільного процесу Національного університету «Одеська юридична академія».

З 09.2017 року - по теперішній час - приватний виконавець виконавчого округу Одеської області.

11.05.2018 року - 02.07.20L8 року - національний експерт International Development Law Organization (IDLO) (проводив тренінги та лекції для делегації з Киргизької Республіки).

З 12.02. 2019 року - по теперішній час - національний експерт проекту ЄС «Підтримка реформ сектору юстиції в Україні - PRAVO -Justice».

Мотивація

Маю значний досвід розробки тестових питань як для приватних виконавців, так і для освітньо-наукових програм Національного університету «Одеська юридична академія», що надає мені перевагу при складанні чітких та коректних тестових, ситуаційних та практичних завдань. Також вважаю, що викладацька робота надає змогу об'єктивно та неупереджено оцінювати знання, практичні та теоретичні вміння та навички, що має першочергове значення під час діяльності Кваліфікаційної комісії приватних виконавців. Зможу забезпечити об'єктивний та незаангажований підхід до відбору осіб, які мають намір здійснювати діяльність приватного виконавця, що є одним із пріоритетних завдань Кваліфікаційної комісії.
Русецька Оксана Олександрівна
приватний виконавець, Дніпропетровська область
Дата і місце народження: 23.05.1988 р.н., Полтавська область, Кобеляцький район с. Перегонівка.

Освіта:

Вища, в 2010 році закінчила Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ та здобула кваліфікацію «спеціаліст» за спеціальністю «Правознавство»; в 2012 році закінчила Національний університет «Одеська національна юридична академія» та здобула кваліфікацію «магістр» за спеціальністю «Державна служба, державне управління»; у 2018 році закінчила Дніпровський гуманітарний університет та здобула кваліфікацію «магістр» за спеціальністю «Психологія».
Основні етапи професійної діяльності:

З жовтня 2007 по лютий 2019 року працювала в органах Державної виконавчої служби, пройшла шлях від державного виконавця районного відділу до головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень. З квітня 2019 року здійснюю діяльність приватного виконавця виконавчого округу Дніпропетровської області.

Починаючи з 2018 року та станом на сьогодні, викладаю курси з підготовки осіб, що виявили намір здійснювати діяльність приватного виконавця в Одеській національній юридичній академії, в Дніпропетровському університеті митної справи та фінансів, а також в Дніпровському державному університеті внутрішніх справ.


Мотивація

Маю бажання стати членом Кваліфікаційної комісії для подальшої розбудови професії приватного виконавця в Україні, збільшення довіри суспільства до інституту приватних виконавців в цілому та сприяння підвищення рівня виконання рішень в Україні.

Маю на меті приймати безпосередню участь в реформуванні системи примусового виконання рішень.

Моє рішення бути кандидатом для обрання у члени Кваліфікаційної комісії приватних виконавців є виваженим кроком, маючи значний професійний досвід та знання, визнаючи наявність окремих проблем в системі примусового виконання рішень, маю бажання не залишатись осторонь від процесів пов'язаних з реформуванням органів примусового виконання.